Czwartek, 27 czerwca 2024

Zaproszenie

W ramach tegorocznej kampanii czytelniczej „Cała Polska czyta dzieciom” koordynator projektu – mgr Wiesława Kozłowska- zaprasza dzieci ze szkół konińskich, studentów PWSZ i ich dzieci oraz mieszkańców Konina na darmową projekcję świetnego filmu „Sekret Eleonory” w czytelni Biblioteki Uczelnianej PWSZ przy ul. kard. Stefana Wyszyńskiego 3c w następujących terminach:
  •   poniedziałek 01.06.15. o godz. 11.00 (film trwa 76 minut)
  •   środa 03.06.15. o godz. 11.00
  •   piątek 05.06.15 o godz. 11.00

• „Sekret Eleonory” to film animowany dla dzieci, któremu fundacja ABCXXI udzieliła patronatu ze względu na jego walory artystyczne i wychowawcze. Jest to animowana podróż do świata, w którym czytanie jest umiejętnością, pozwalającą na ożywianie literackich postaci znanych każdemu czytelnikowi. Bohaterem filmu jest mały Nathaniel, który szuka sposobu, by ocalić książki i ich bohaterów dla kolejnych pokoleń. Film daje okazję do emocjonujących przeżyć, inspiruje do zabawy oraz do rozmowy o ważnych sprawach w prosty sposób.

• Nauczyciele kas I – III proszeni są o wcześniejsze uzgadnianie przybycia na projekcję filmu z pracownikami biblioteki uczelnianej  pod nr tel. 63 249 – 71 – 81; 249 – 71 – 80 ; 249-71-84)