Niedziela, 23 czerwca 2024

Ukryty nawigator książek

Zdalny dostęp do zasobów elektronicznych bibliotek cyfrowych zainstalowano w Bibliotece Uczelnianej PWSZ w Koninie. System ten pozwala na przeglądanie źródeł wiedzy – częściowo również pełnotekstowych – nie tylko w obrębie PWSZ, lecz także poza naszą uczelnią.

HAN (Hidden Automatic Navigator), bo o nim mowa, jest dostępny zarówno dla wykładowców, jak i studentów. System daje możliwość komfortowej pracy nad artykułami naukowymi, pracami licencjackimi lub magisterskimi również w zaciszu domowym.

Wszyscy zainteresowani mogą logować się do systemu za pomocą loginu i hasła przyznawanego przez bibliotekę PWSZ. Osoby, które jeszcze nie mają dostępu do elektronicznych zasobów bibliotecznych, proszone są o kontakt z biblioteką w celu wygenerowania loginu i hasła.