Czwartek, 27 czerwca 2024

IV Erasmus Day

Pomysłodawcą i inicjatorem Erasmus Day jest rektor Uczelni, prof. zw. dr hab. Mirosław Pawlak. W organizację imprezy włączają się stypendyści programu Erasmus+ PWSZ w Koninie.

Podczas uroczystości obecni będą mogli uzyskać informacje na temat wyjazdów zagranicznych. Patrycja Herman-Wróbel, uczelniany koordynator Programu Erasmus+ oraz Marta Marciniak, pracownik Biura Współpracy z Zagranicą opowiedzą o zasadach funkcjonowania programu oraz o tym, jak aplikować o wyjazdy zagraniczne. Byli stypendyści programu opowiedzą o swojej przygodzie z Erasmusem+.

Ciekawym urozmaiceniem imprezy będą wystąpienia cudzoziemców, studentów PWSZ w Koninie, którzy dzięki programowi Erasmus+ realizują część swoich studiów w naszej uczelni.

W przerwach między prezentacjami zostaną przeprowadzone konkursy sprawdzające wiedzę ich uczestników na temat funkcjonowania programu Erasmus+.

Serdecznie zapraszamy! Początek imprezy już o godzinie 10.00, na Auli PWSZ w Koninie (ul. Przyjaźni 1).

mata