Poniedziałek, 1 lipca 2024

Ocena jakości kształcenia

DRODZY STUDENCI!

W trosce o zapewnienie wysokiej jakości kształcenia w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Koninie zwracamy się do wszystkich studentów z uprzejmą prośbą o wypełnienie Ankiety oceny jakości kształcenia.

Krótka ankieta będzie dostępna w portalu e-ordo omnis na indywidualnym koncie każdego studenta
w module  e-student w okresie  od 1 maja do 31 maja 2014 r.

Wyniki ankiet pozwolą określić poziom satysfakcji z realizacji zajęć oraz wskażą na obszary wymagające poprawy. Ta nieoceniona wiedza jest podstawą do działań zmierzających do doskonalenia jakości kształcenia w odniesieniu do naszej Uczelni.
Po każdej ankiecie Uczelnia przygotowuje raport prezentujący wyniki ankiet dostępny na stronie www.pwsz.konin.edu.pl zakładka Uczenia/Jakość kształcenia.

Gorąco zachęcamy wszystkich studentów do wypełnienia ankiety !

100% ANONIMOWOŚCI 100% ANONIMOWOŚCI 100% ANONIMOWOŚCI 100% ANONIMOWOŚCI 100% ANONIMOWOŚCI