Niedziela, 30 czerwca 2024

Studenci na zajęciach praktycznych

Kolejne zajęcia praktyczne studentów bezpieczeństwa wewnętrznego odbyło się 22 stycznia 2015 r. Pod okiem mjr. Antoniego Antkiewicza studenci II roku zdobywali wiedzę tym razem w Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Koninie.

Zapoznali się z działalnością przeciwepidemiczną stacji, poznali procedury postępowania w sytuacjach związanych z występowaniem masowych zachorowań (w szczególności na choroby zakaźne) oraz w przypadku ataku bioterrorystycznego. Zobaczyli też jak przeprowadza się badania i analizy laboratoryjne.

Antoni Antkiewicz/red Biuro ds Promocji