Niedziela, 30 czerwca 2024

Ankieta oceniająca pracę wykładowców

Uprzejmie informujemy, że w dniach 1-28 lutego 2015 r. udostępniona zostanie elektroniczna ankieta oceniająca pracę nauczyciela, której celem będzie poznanie Państwa opinii na temat sposobu prowadzenia zajęć przez wykładowcę w semestrze zimowym roku akademickiego 2014/2015.

Krótka ankieta dla poszczególnych zajęć będzie dostępna na indywidualnym koncie każdego studenta w portalu e-student, zakładka studia.

Udział w badaniach ankietowych jest całkowicie anonimowy – system uniemożliwia identyfikację studentów, którzy wypełnią ankietę. Badania są anonimowe, a wyniki przedstawione będą w postaci zestawień zbiorczych.

Aby ocena pracy nauczyciela była obiektywna i wiarygodna, ankietę powinno wypełnić jak najwięcej studentów. Udział
w badaniach ankietowych nie jest obowiązkowy, ale wypełnienie ankiety może realnie przyczynić się do poprawy jakości kształcenia w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej  w  Koninie.

Gorąco zachęcamy zatem wszystkich studentów do wypełnienia ankiety!