Niedziela, 30 czerwca 2024

Zwolnienie z zajęć wychowania fizycznego - obowiązek zaliczenia dodatkowego fakultetu/przedmiotu

Student w toku studiów 6-semestralnych zobowiązany jest uzyskać co najmniej 180 pkt ECTS,
w toku studiów 7/8-semestralnych – co najmniej 210 pkt ECTS.

Student zwolniony z zajęć wychowania fizycznego jest zobowiązany do uzyskania za każdy semestr zwolnienia liczbę punktów ECTS przypisaną tym zajęciom w planie studiów, poprzez zaliczenie w każdym semestrze dodatkowego fakultetu lub innego przedmiotu – także poza studiowanym kierunkiem.

Liczba punktów ECTS przypisana do wybranego przez studenta fakultetu lub innego przedmiotu nie może być niższa niż liczba punktów przypisana w planie studiów do zajęć z wychowania fizycznego.

W celu zapisania się na dodatkowy fakultet lub inny przedmiot student winien dostarczyć do dziekanatu swojego wydziału pisemne oświadczenie o wyborze fakultetu/przedmiotu zaakceptowane przez nauczyciela akademickiego realizującego dane zajęcia.

Zwolnienie z zajęć wychowania fizycznego w semestrze letnim 2014/2015 student dostarcza do Koordynatora ds. wychowania fizycznego i sportu, pokój 1 KU AZS ul. ks. Jerzego Popiełuszki 4 (Morzysław) w terminie do końca lutego 2015.

Fakultety_sem._letni_2014_2015
Oswiadczenie_o_wyborze_fakultetu_przedmiotu_zwolnienie_wf