Niedziela, 30 czerwca 2024

SZKOLENIA

Istnieje możliwość zorganizowania szkoleń związanych ze studiowanym przez Państwa kierunkiem. Firma AB VERA SECURITY przedstawiła ofertę (odpłatnych) szkoleń komercyjnych, jakie mogłaby zorganizować na terenie naszej Uczelni.

SURVEILLANCE – INWIGILACJA W KOMERCYJNEJ PRAKTYCE ANGLO-AMERYKAŃSKIEJ.

SURVEILLANCE I – techniki inwigilacji w komercyjnej detektywistyce brytyjskiej – OBSERWACJA TOWARZYSZĄCA.
SURVEILLANCE II – techniki wykrywania wrogiej obserwacji w ochronie VIP stosowane w komercyjnym brytyjskim sektorze security.
SURVEILLANCE III – technika obserwacyjna, kamuflaż, obserwacja stacjonarna, i terenowa w komercyjnej detektywistyce brytyjskiej.

METODY POZYSKIWANIA INFORMACJI – Elicitation i Social Engineering na przykładzie działań wywiadowczych

ZAWÓD SZPIEG – taktyka i metodyka działania służb wywiadowczych
CICHA WOJNA – teoria i praktyka działań wywiadowczych

NA STRAŻY BEZPIECZEŃSTWA – teoria i praktyka metodyki i taktyki działań kontrwywiadowczych

Pełna oferta szkoleń - www.abverasecurity.pl

Prowadzący:
Major Robert Ławniczak – emerytowany funkcjonariusz Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, rozpoczynający służbę w pionie kontrwywiadu UOP, wieloletni zastępca i naczelnik pionu techniki operacyjnej, zajmujący się w toku służby realizacją zadań związanych z zastosowaniem obserwacji i techniki specjalnej w działaniach w zakresie rozpoznawania, przeciwdziałania i zwalczania na terytorium RP szpiegostwa, terroryzmu i przestępczości zorganizowanej.
Absolwent Narodowej Akademii FBI w Quantico, Virginia, USA, a także wielokrotny uczestnik i organizator międzynarodowych treningów szkoleniowych służb specjalnych.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt z kierownikiem Katedry Politologii i Bezpieczeństwa Wewnętrznego.