Środa, 26 czerwca 2024

Komunikat - Stypendia

Uprzejmie informuję, że opóźnienia w wydaniu indywidualnych decyzji dla studentów, a tym samym w wypłaceniu świadczeń są wynikiem nieprzewidzianych i niezawinionych przez Władze Uczelni, jak i samych studentów zmian w Samorządzie (dwukrotna rezygnacja przewodniczących i zmiany w Zarządzie Samorządu Studentów), co uniemożliwiło ukonstytuowanie się w odpowiednim czasie komisji stypendialnych, w składzie których bardzo istotna jest reprezentacja studentów. Dzięki współpracy Samorządu Studentów z J.M. Rektorem udało się przezwyciężyć zaistniałe problemy, a wszystkie decyzje zostaną wydane do dnia 14 grudnia 2012 r. Chcielibyśmy gorąco przeprosić wszystkich studentów za zaistniałą sytuację i zapewnić, że zrobimy wszystko, aby stypendia zostały jak najszybciej wypłacone.

Kierownik Biura Rektora