Środa, 26 czerwca 2024

Zapisy na fakultet

Szanowni Studenci,
bardzo proszę o dokonanie zapisu na wybrany fakultet w semestrze zimowym w bieżącym roku akademickim ( w którym
aktualnie Państwo uczestniczycie).
Zapisy można dokonywać do 7 stycznia 2013 r. Po tym terminie będzie możliwy jedynie zapis przez Dziekanat  WST (wg list otrzymanych od  prowadzącego fakultet).
Po 10 stycznia 2013 r. proszę sprawdzić e-indeks czy widnieją tam wszystkie przedmioty, które Państwo realizujecie w bieżącym  semestrze.

INSTRUKCJA ZAPISU NA FAKULTET:

Aby dokonać zapisu na FAKULTET proszę wybrać zakładkę ZAPISY, następnie poniżej będzie widoczna zakładka ZAPIS. Na ekranie pojawi się „Zapis na zajęcia” proszę wybrać  z  BLOKI  tj. FAKULTET_1  wówczas rozwinie się oferta fakultetów na które Państwo możecie się zapisać  (w tym semestrze proszę wybrać ten fakultet, na który faktycznie Państwo chodzicie).

Przy wybranym fakultecie klikamy TERMINY, wyświetli nam się informacja o wybranym fakultecie.  W kolumnie AKCJA proszę kliknąć ZAPIS. Aby ostatecznie zapisać się na fakultet należy jeszcze kliknąć POTWIERDŹ, wówczas powinniście Państwo być zapisani na wybrany fakulte ( jeśli tego kliknięcia zabraknie wówczas nie zostanie dokonany zapis).

Aby sprawdzić czy zostali Państwo zapisani na wybrany fakultet proszę wybrać STATUS w zakładce ZAPISY, ww. zakładce powinien być widoczny wybrany przez Państwa fakultet. Daje ona także możliwość wypisania się z fakultetu w przypadku dokonania błędnego zapisu.

Jeśli ktoś z Państwa będzie miał problem techniczny z zapisem proszę o kontakt z Działem Informatyzacji Panem mgr Błażejem Gorzkowskim blazej@konin.edu.pl