baner na stronę

Ulubione   Startuj z nami   Mapa strony
Poniedziałek, 24 czerwca 2024

Futsalistki u Rektora PWSZ w Koninie

Rektor PWSZ w Koninie, prof. nadzw dr hab. Mirosław Pawlak, spotkał się 5 marca z futsalistkami, które w ostatnich tygodniach odniosły bardzo znaczący sukces, zajmując I miejsce w finale Akademickich Mistrzostw Polski. Podczas spotkania zawodniczki z PWSZ w Koninie przekazały JM zdobyty przez siebie puchar.

Mistrzostwa odbyły się w dniach 8-10 lutego 2013 r. w Szczecinie. W meczu finałowym zawodniczki PWSZ w Koninie pokonały AZS UAM Poznań (3:1), zdobywając I miejsce.
W turnieju startowało 16 najlepszych zespołów, które wyłonione zostały podczas półfinałów w Poznaniu i Cieszynie.

Najlepsza  trójka AMP 2013 r. w futsalu kobiet:
1. PWSZ w Koninie
2. UAM w Poznaniu
3. Uniwersytet Szczeciński

Najlepszą zawodniczką Finału Akademickich Mistrzostw Polski została wybrana zawodniczka PWSZ w Koninie Natalia Pakulska.
Skład naszej „złotej drużyny”: Małgorzata Michalewska, Jagoda Szewczuk, Aleksandra Sikora, Natalia Pakulska, Anna Jankowska, Agnieszka Szygenda, Karolina Grześkowiak, Michalina Diakow i Sandra Mróz.