Poniedziałek, 24 czerwca 2024

„Dobra komunikacja i zabawa – naturalne kształtowanie postawy lidera” wykład Doroty Zawadzkiej

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Koninie

zaprasza na wykład otwarty

Doroty Zawadzkiej pt. „Dobra komunikacja i zabawa – naturalne kształtowanie postawy lidera”.

Dorota Zawadzka jest psychologiem rozwojowym oraz ekspertem ds. rozwoju dziecka. Po ukończeniu studiów na wydziale psychologii Uniwersytetu Warszawskiego pracowała jako wykładowca w katedrze psychologii rozwoju, a następnie psychologii wychowawczej Uniwersytetu Warszawskiego oraz Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej. Oprócz zajęć kursowych prowadziła autorskie fakultety „Telewizja dla dziecka” i „Świat według dziecka”. Jest redaktorem naczelnym serwisu internetowego dla rodziców Parenting.pl. Występuje w roli eksperta w wiodących stacjach telewizyjnych i radiowych. Współpracuje z organizacjami pozarządowymi m.in. Komitetem Ochrony Praw Dziecka. Jako członek Zespołu Doradców Rzecznika Praw Dziecka wspiera bieżące prace Biura Rzecznika Praw Dziecka.

Wykład odbędzie się 4 kwietnia 2013 r. (czwartek) o godz. 13.00 w Auli Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Koninie,
przy ul. Przyjaźni 1.

Wstęp wolny

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu prosimy o przesłanie zgłoszenia do dnia 3 kwietnia 2013 r. na adres: promocja@konin.edu.pl.

Numer telefonu:  63 249 72 55