Środa, 26 czerwca 2024

Warsztaty terapeutyczne "Przyjazny świat"

Studenci III roku Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Koninie na kierunku Praca Socjalna, specjalność: praca socjalna w pomocy społecznej,wspólnie z podopiecznymi Środowiskowego Domu Samopomocy i Klubu Pacjenta w Turku organizują warsztaty terapeutyczne pt.: „Przyjazny Świat”.organizują warsztaty terapeutyczne pt.: „Przyjazny Świat”.

Warsztaty realizowane są w ramach zajęć Projekt Socjalny w Psychiatrii Środowiskowej”, prowadzonych przez mgr Dorotę Kaźmierczak.

Projekt zostanie zrealizowany w wiosce indiańskiej: Raven Territory w Józefowie, dnia 08.05.2013 roku.

Nasze działania mają na celu zapobieganie izolacji, marginalizacji oraz wykluczeniu społecznemu osób chorych psychicznie poprzez stworzenie im możliwości bycia zarówno odbiorcą jak i twórcą kultury.

Studenci III roku Pracy Socjalnej PWSZ w Koninie.