Środa, 19 czerwca 2024

Językowe Show!

Szanowni Uczniowie i Nauczyciele!

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Koninie organizuje III edycję konkursu językowego „Językowe Show!”

Do udziału w konkursie zapraszamy  uczniów i nauczycieli szkół ponadgimnazjalnycho profilu zawodowym miasta Konina i powiatu konińskiego.

Patronat nad konkursem „Językowe Show!” obejmą Prezydent Miasta Konina, Starosta Koniński oraz Rektor PWSZ w Koninie.

ORGANIZACJA KONKURSU

• Konkurs przeprowadzany jest w językach angielskim, niemieckim i rosyjskim.
  • Szkoła zgłaszająca się do konkursu deleguje trzyosobową drużynę, której członkowie rozwiązują wspólnie różnorodne zadania konkursowe (szczegóły w regulaminie konkursu).
  • Konkurs odbędzie się w Auli im. Jana A. P. Kaczmarka Centrum Wykładowo-Dydaktycznego, Na widownię zapraszamy do wspólnej zabawy językowej i dopingowania swoich kolegów uczniów szkół uczestniczących w konkursie.

Termin:           25 marca 2014.
Miejsce:          Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Koninie,
                         Centrum Wykładowo-Dydaktyczne, Aula im. Jana A. P. Kaczmarka, ul. Popiełuszki 4.
Nagrody:         puchar dla szkoły, nagrody rzeczowe dla członków drużyn i publiczności, dyplomy dla nauczycieli.

Zgłaszanie uczestników do 7 marca 2014

Pełna treść regulaminu konkursu na stronie: www.pwsz.konin.edu.pl

(zakładka: Wydział Społeczno-Humanistyczny / Katedra Filologii / Aktualności: http://www.konin.edu.pl/pl/477/473/aktualnosci)
Uczestnikom ubiegłorocznej edycji zwracamy uwagę na zmiany w regulaminie!

Bezpośrednich informacji  udziela organizator:

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Koninie, Katedra Filologii:

mgr Beata Łazarska, Przewodnicząca Komisji Konkursu,        tel.: 63 2497270, +48 604196757
mgr Agnieszka Matyba                       tel.: +48 602443282
mgr Anna Waligórska-Kotfas           e-mail: anna.kotfas@konin.edu.pl

JĘZYKOWE SHOW  TO PRZEDE WSZYSTKIM DOBRA ZABAWA
GORĄCO  ZAPRASZAMY PAŃSTWA DO UDZIAŁU W KONKURSIE!!!