Niedziela, 30 czerwca 2024

Zapanuje portugalski klimat

Portugalscy studenci przebywający w PWSZ w Koninie na stypendium Erasmus+ zapraszają na trzeci już w historii uczelni Dzień Portugalski.

1 grudnia (wtorek) w PWSZ w Koninie zapanuje iście portugalski klimat. Tego dnia już po raz trzeci będziemy obchodzić Dzień Portugalski. Podczas imprezy organizatorzy święta – portugalscy studenci Programu Erasmus+ - przybliżą nam swój kraj. Poznamy portugalskie zwyczaje, muzykę oraz osobistości np. Cristiano Ronaldo. Dzięki prezentacji studentów z Instituto Politécnico de Bragança bliżej poznamy ich uczelnię.

Podczas spotkania odbędzie się także degustacja tradycyjnych potraw rodem z Portugalii.

Impreza rozpocznie się o godzinie 12:00, w sali 5b, w głównym budynku PWSZ w Koninie (ul. Przyjaźni 1).

Serdecznie zapraszamy!