Czwartek, 20 czerwca 2024

Dla przyszłych wychowawców kolonijnych

Centrum Rekrutacji i Karier PWSZ w Koninie we współpracy z firmą Sun Sport zorganizowały 14 listopada w PWSZ w Koninie stoisko dla studentów.

Sun Sport informował o możliwości podjęcia do pracy w charakterze wychowawców kolonii oraz instruktorów w trzech ośrodkach wypoczynkowych: w Mrówkach koło Wilczyna, w Giewartowie, a także w Nowym Dworku koło Świebodzina. Warte podkreślenia jest to, że firma zapewnia bezpłatne kursy (w tym kurs na wychowawców kolonijnych), szkolenia i warsztaty dla swojej kadry.
Spotkanie wzbudziło zainteresowanie studentów, którzy chętnie zadawali pytania i zbierali informacje dotyczące oferty. Zdaniem przedstawiciela Sun Sport, o pracę pytało wiele ciekawych i kreatywnych osób, z którymi firma ma nadzieję się jeszcze spotkać.

Sun Sport to firma, która od kilkunastu lat zajmuje się profesjonalną organizacją wypoczynku, uwzględniającego dużą ilość sportu, dla najmłodszych i nie tylko.