Piątek, 28 czerwca 2024

Wykłady z okazji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości

Z okazji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, na zaproszenie dyrekcji Zespołu Szkół im. M. Kopernika w Koninie, mgr Zofia Sikorska z Instytutu Ekonomicznego PWSZ w Koninie wygłosiła dla młodzieży 13 listopada br. odczyty z rachunkowości.  W trakcie spotkania z uczniami Technikum Ekonomicznego (z klas  I i III) mówiła o tym „Dlaczego warto uczyć się rachunkowości?”, o  „Podstawach  prawnych rachunkowości” oraz o  „Roli i znaczeniu rachunkowości w jednostkach gospodarczych”.
Podczas prelekcji uczniowie zapoznali się także z kierunkami studiów oraz specjalnościami prowadzonymi w Instytucie Ekonomicznym PWSZ w Koninie.

Zofia Sikorka/ekdar
  • P1070805