Piątek, 28 czerwca 2024

PILNE - umowy z Uczelnią II rok studia stacjonarne

Uwaga!!

Wszyscy studenci II roku studiów stacjonarnych obowiązani są do niezwłocznego dostarczenia do Sekretariatu Instytutu Ekonomicznego 2 egzemplarzy podpisanych aneksów do umów o warunkach odpłatności za studia oraz oświadczenia o spełnianiu warunków do studiowania bez wnoszenia opłat.
Wszystkie druki zostały przekazane przez starostów oraz dostępne są w Sekretariacie Instytutu Ekonomciznego. Można je również pobrać i wydrukować (linki poniżej).

Dokumenty należy dostarczyć najpóźniej do dnia 10 grudnia (poniedziałek).