Czwartek, 23 maja 2024

Wyróżnienie dla absolwentki PWSZ w Koninie

Z przyjemnością informujemy, że w XV edycji Konkursu na najlepsze prace badawcze z zakresu spółdzielczości organizowanym przez Krajową Radę Spółdzielczości wyróżnienie otrzymała absolwentka naszej Uczelni kierunku Finanse i rachunkowość Olga Gruszczyńska, za pracę licencjacką pt. Analiza finansowa Ludowego Banku Spółdzielczego w Strzałkowie a sektor bankowości spółdzielczej, przygotowaną pod kierunkiem dr. hab. Krzysztofa Waliszewskiego.

Konkurs organizowany przez Krajową Radę Spółdzielczą od 2005 roku ma na celu promocję ruchu spółdzielczego w Polsce oraz zwiększenie zainteresowania środowisk naukowych i akademickich badaniami nad spółdzielczością.

Nagrody w ramach Konkursu przyznawane są trzech w kategoriach:

- prace badawcza - prowadzone przez uczelnie wyższe w ramach projektów badawczych i programów naukowych

- prace doktorskie lub habilitacyjne,

- prace magisterskie, licencjackie, inżynierskie lub dyplomowe.

W tym roku prace konkursowe można było składać w okresie od 1 maja 2018 r. do 15 maja 2019 r.
Więcej informacji: http://www.krs.org.pl/aktualnosci/950-xv-edycja-konkursu-na-najlepsze-prace-badawcze-z-zakresu-spoldzielczosci-rozstrzygnieta