Niedziela, 30 czerwca 2024

Poszukiwany pracownik ds. ds. wsparcia obsługi spraw emerytalno-rentowych w Wydziale Świadczeń Emerytalno-Rentowych

OFERTA PRACY – ZEWNĘTRZNA

(umowa na czas określony w celu zastępstwa nieobecnego pracownika)

Zakład Ubezpieczeń Społecznych II Oddział w Poznaniu poszukuje kandydata
 na stanowisko:

ds. wsparcia obsługi spraw emerytalno-rentowych
w Wydziale Świadczeń Emerytalno-Rentowych
(umowa na czas określony w celu zastępstwa nieobecnego pracownika)

numer oferty 107/2017

Wymagania formalne:

Niezbędne:

- wykształcenie średnie

Pożądane:
- wykształcenie wyższe (ekonomia, administracja)
- minimum 6 miesięcy pracy biurowej

Wymagania dodatkowe:
- podstawowa wiedza w zakresie Ustaw o emeryturach i rentach z Funduszu Ubezpieczeń Społecznych, Ustawy
o  systemie ubezpieczeń społecznych
- umiejętność obsługi pakietu MS Office
- nastawienie na wyniki/konsekwencja w działaniu, terminowość, rzetelność, samodzielność, odpowiedzialność, poprawne przekazywanie informacji ustnych, działanie procesowe/ nastawienie na proces
- podejmowanie decyzji, rozwiązywanie problemów, poprawne przekazywanie informacji pisemnych, przekonywanie, obsługa klienta, poprawne wnioskowanie, stanowczość/pewność siebie, opanowanie, umiejętność stosowania przepisów.

Zakres zadań:
Zapewnia wsparcie w zakresie obsługi spraw emerytalno-rentowych, pozarentowych i korespondencji oraz właściwy obieg dokumentacji emerytalno-rentowej.

Wymagane dokumenty:
- CV
- list motywacyjny z podaniem numeru oferty: 107/2017
- odręcznie podpisane oświadczenie zawierające zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji (wzór na stronie w rubryce "Wymagana klauzula")
- kserokopie dokumentów potwierdzających posiadane niezbędne wykształcenie i doświadczenie zawodowe

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o składanie  CV  wraz z listem motywacyjnym             w terminie do 16 października 2017 r. na adres:

Zakład Ubezpieczeń Społecznych
II Oddział w Poznaniu,
       ul. Starołęcka 31
61-361 Poznań,
Sala Obsługi Klientów, Stanowisko informacji ogólnej i dziennika podawczego
z dopiskiem na kopercie „Oferta pracy”

Skontaktujemy się tylko z kandydatami spełniającymi wymagania formalne. Nadsyłanych dokumentów nie zwracamy. Dokumenty złożone po terminie i  niekompletne nie będą rozpatrywane. Za datę złożenia dokumentów przyjmuje się datę wpływu korespondencji do jednostki organizacyjnej. Do składania dokumentów zachęcamy osoby niepełnosprawne.