Niedziela, 30 czerwca 2024

Pielęgniarki/Pielęgniarze

Firma
Familienuntermehmen Kunze GmbH
z siedzibą Weißwasser (O/L)
poszukuje
Pielęgniarek/Pielęgniarzy
do pracy w regionie przygranicznym
(Bad Muskau, Weißwasser, Cottbus, Niesky, Rietchen, Klitten, Jerischke, Götlitz)
-miejscowości graniczące/niedaleko granicy z woj. lubuskim i dolnośląskim-

Oferujemy pracę na niemiecką umowę o pracę  (nie jesteśmy pośrednictwem pracy!), z niemieckim pakietem socjalnym oraz po przebyciu okresu próbnego – etat na czas nieokreślony (szczegóły w załaczniku).

Dla naszych pracowników organizujemy kursy języka niemieckiego, mające na celu udoskonalenie posiadanych kompetencji językowych, a dla potencjalnych pracowników, którzy nie posługują się językiem niemieckim jesteśmy w trakcie tworzenia kursu w formule online.

Pielęgniarkom/-rzom bez nostryfikacji dyplomu w Niemczech oferujemy pomoc w procesie uznania zawodu. Ponadto oferujemy pomoc w każdym aspekcie zatrudnienia oraz życia w przygranicznych Niemczech.

Jeżeli nasza oferta Państwa zainteresowała, proszę o kontakt. Proszę również o publikację oferty na Państwa stronie internetowej Biura Karier oraz jeżeli byłoby to możliwe o wywieszenie plakatu i informacji o kursie na uczelni.

Jeżeli Studenci byliby zainteresowani uczestnictwem w kursie języka niemieckiego online (rozpoczęcie kursu planowane jest na I kwartał 2018), dzięki któremu po zdaniu certyfikatu z języka niemieckiego na poziomie B2 otrzymają gwarancję zatrudnienia w naszej firmie, również proszę o kontakt.