Niedziela, 30 czerwca 2024

BE the BEST

O Be

The Best:

Uczestnicy konkursu indywidualnie bądź w dwuosobowych zespołach wybierają jeden z zaproponowanych tematów, opisanych jako case study przez działy fachowe i tworzą swój własny projekt. W trakcie jego trwania wspierani są przez Opiekunów tematów. Najlepsze rozwiązania zostają nagrodzone, a nowatorskie idee mają szansę  zostać wdrożone w naszych fabrykach w ramach praktyk wakacyjnych. Studenci tworząc projekty, mogą się wykazać, a jednocześnie zdobyć cenne doświadczenie dzięki współpracy z nami.
W tym roku ogłosiliśmy aż 6 tematów projektowych, a nagrodą główną w każdym z tematów jest 10 000 zł brutto oraz praktyka wakacyjna w naszym przedsiębiorstwie.
Na zgłoszenia studentów czekamy do 18.03.br.
Szczegółowe informacje dotyczące konkursu znajdą Państwo na stronie: www.bethebeststudent.pl
Prosimy również o informację zwrotną jakimi kanałami i w jakich miejscach komunikat o konkursie został przekazany.
Za wszelkie wsparcie w promocji konkursu bardzo dziękujemy!