Poniedziałek, 1 lipca 2024

Oferta pracy sezonowej – lato 2017

Oferta pracy sezonowej – lato 2017’

Wojewódzki Urząd Pracy w Poznaniu przedkłada ofertę pracy sezonowej dla polskich uczniów szkół ponadgimnazjalnych ( z wyłączeniem liceów ogólnokształcących) oraz studentów w Niemczech na okres wakacji – lato 2017 r.

Podania należy dostarczyć do Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Poznaniu, 62-754 Poznań, ul. Szyperska 14, pokój 117.
Nabór trwa do dnia 17 marca 2017 r.

Pełna informacja dotycząca oferty znajduje się na stronie internetowej WUP w Poznaniu : www.wuppoznan.praca.gov.pl, zakładka Aktualności Urzędu.

PUP - oferta pracy sezonowej