Poniedziałek, 1 lipca 2024

Junior Copywriter

Na czym będzie polegała Twoja praca?
Mówiąc w skrócie: będziesz odpowiadać za tekstową odsłonę naszych materiałów marketingowych. Do Twoich zadań będą należeć:
  • tworzenie treści na potrzeby marketingu internetowego, m.in. mailingów, stron WWW, scenariuszy nagrań wideo, banerów, opisów produktów w sklepie internetowym
  • opracowywanie materiałów przeznaczonych do druku: broszur, listów, plakatów
  • praca nad ofertą wartości produktów oraz nad kampaniami marketingowymi ICAN Institute
  • redakcja materiałów na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne firmy
  • współpraca z menedżerami poszczególnych produktów, ze studiem graficznym oraz z zespołem programistów
Oferujemy Ci umowę-zlecenie – na początek na 3 miesiące, podczas których obie strony mogą lepiej się poznać i zdecydować o kontynuowaniu współpracy w przyszłości.
Czego oczekujemy od Ciebie jako kandydata?

Warunek absolutnie konieczny: musisz świetnie pisać. Nie tylko zgodnie z zasadami poprawności językowej – po przeczytaniu Twoich tekstów ma chcieć się żyć, zdobywać świat, tak jakby porozmawiało się z inspirującą osobą, która potrafi zmotywować do natychmiastowej akcji nawet leniwca ze „Zwierzogrodu”.
Jeśli jesteś w stanie udowodnić nam tę umiejętność na tym etapie rekrutacji, nie wahaj się tego zrobić: wymień w CV najważniejsze nagrody w konkursach literackich lub publicystycznych, które udało Ci się zdobyć, zaznacz, że pełniłeś podczas studiów funkcję redaktora w uczelnianym czasopiśmie, podaj adres swojego blogu lub dołącz fragmenty stworzonych przez siebie tekstów (zapewniamy, że wykorzystamy je jedynie do celów rekrutacji – by lepiej poznać Ciebie i Twój styl pisania).
Oprócz tego pamiętaj, że w naszym zespole cenimy:
  • wysokie kompetencje komunikacyjne
  • dokładność i dbałość o szczegóły
  • odpowiedzialność i dobrą organizację pracy
  • znajomość angielskiego pozwalającą na swobodną pracę z materiałami w tym języku
Dodatkowym atutem będzie znajomość zasad copywritingu oraz umiejętność ich wykorzystania w praktyce.
Naszą ofertę kierujemy do absolwentów lub studentów ostatniego roku studiów kierunków humanistycznych (głównie filologii).

Dlaczego warto dla nas pracować?
  • Jesteśmy marką premium. Nasza oferta została przygotowana z myślą o wymagających przedstawicielach elity biznesowej. Ręczymy za jakość naszych produktów i usług: sprzedajemy rozwiązania wysoko cenione przez naszych klientów – takie, z których sami chętnie korzystamy. Dlatego pisanie o nich jest ambitnym i ciekawym wyzwaniem. Tym bardziej że stale pracujemy nad rozwojem oferty i cały czas dzieje się u nas coś nowego.
  • Dajemy Ci szansę na dynamiczny rozwój zawodowy i przyswojenie niezwykle rzadkiej, a przez to szczególnie pożądanej przez pracodawców kompetencji. Copywriterów jest w Polsce coraz więcej, ale w dalszym ciągu za mało. Z kolei znalezienie naprawdę dobrego copywritera to nie lada wyzwanie… Przyswajając umiejętność perswazyjnego pisania z zacięciem marketingowym, otwierasz sobie drzwi do niezwykłej kariery. U nas poznasz najlepsze praktyki copywritingu i rozwiniesz skrzydła, zdobywając coraz większą odpowiedzialność w firmie.
  • Pracując u nas, jesteś blisko wiedzy biznesowej z najwyższej półki. Możesz w nieograniczony sposób korzystać z zasobów wiedzy „Harvard Business Review Polska” dla własnych potrzeb, np. przygotowując pracę magisterską z pogranicza zarządzania czy doszkalając się w interesujących Cię obszarach biznesowych (np. marketingu, zarządzaniu zespołem, sztuce negocjacji itp.). Warto podkreślić, że oprócz dostępu do Biblioteki wiedzy HBRP (26 000 stron opracowań!) oferujemy naszym pracownikom atrakcyjne opcje rozwoju biznesowego, np. w formie webinariów (seminariów online) lub tematycznych ścieżek e-learningowych.
  • Mamy naprawdę fajny zespół. Wspieramy się, wspólnie żartujemy, świętujemy małe i duże sukcesy, lubimy spędzać ze sobą czas – również po pracy. Mamy też swoich reprezentantów w drużynie siatkarskiej ICAN Institute, więc nawet trenujemy razem.
  • Nie mamy sztywnych godzin pracy. Tzn. pracujemy 8 godzin dziennie, ale niekoniecznie od 9.00 do 17.00 – szanujemy zarówno przyzwyczajenia skowronków (nasi rekordziści pojawiają się w pracy nawet o 7.00 rano!), jak i sów (bo rozumiemy, że niektórzy przed 10.00 i bez dwóch kaw nie są w stanie myśleć). Od czasu do czasu możesz także pracować zdalnie, jeśli poczujesz, że Twoje pokłady kreatywności potrzebują wsparcia w postaci ukochanego dresu, kociej sierści lub widoku zza okna Twojej sypialni.
  • Zapewniamy bezpłatne ubezpieczenie medyczne. Jeśli zechcesz, możesz zaprosić do niego także osobę towarzyszącą, dopłacając jedynie kilkadziesiąt złotych miesięcznie.
  • To bardzo przyziemne, ale… łatwo dojedziesz do pracy :) Siedziba ICAN Institute mieści się nieopodal stacji Metro Wilanowska.
To jak? Masz odwagę zrobić decydujący krok w stronę fantastycznej kariery?
Aplikuj wysyłając swoje zgłoszenie na adres rekrutacja@hbrp.pl