Poniedziałek, 1 lipca 2024

Praktyki w Polskim Departamencie Sprzedaży w The British International School w Londynie (Marketing Department)

The British International School w Londynie – Polish Sales Depratment (Polski Depratament Sprzedaży)

The British International School zapewnia znamienite kursy języka angielskiego w Londynie, Nowym Jorku i Pekinie. Naszą misją jest zaspokojenie potrzeb stale rozwijącego się rynku.

Poszukujemy wysoce zmotywowanych i utalentowanych osób, które mogyby dołączyć do naszego zespołu, a tym samym przełożyć swoją wiedzę w praktykę.

Zadania w Polish Sales Department są następujące:
  • analiza i badanie docelowego rynku;
  • praca w naszym call center, kontakt z potencjalnymi klientami;
  • współpraca z Polish Sales Department w celu tworzenia programów oraz współdziałanie z BIS Travel Agency oraz innymi departamentami (np. rezerwacja wejsciówek);
  • planowanie i tworzenie nowych strategii dla lepszego uwydatnienia i zwiększenia wspsółpracy z agentami.

Wyznaczone zadania są uzależnione od długości trwania praktyk, dostępności stanowisk oraz potrzeb firmy.

Wymagany poziom języka angielskiego to min. B2.

Minimlany okres trwania praktyk to 3 miesiące.

Proszę zauważyć, iż pozycja ta będzie przeważnie wymagała używania języka polskiego.

Poszukujemy zmotywowanych osób z zainteresowaniami z obszaru marketingu, turystyki i handlu.
Staż  jest bezpłatny,  jednak w ramach pracy dla naszej firmy, praktykanci mają możliwość uczęszczania całkowicie za darmo na lekcje języka angielskiego z wykwalifikowanymi nauczycielami (CELTA), które odbywają się trzy razy w tygodniu (w poniedziałki, środy i piątki).
Kolejną zaletą jest możliwość wzięcia udziału w naszych wycieczkach i innych aktywnościach w Lodynie oraz w stymulowaniu międzynarodowego rynku pracy.
WSZYSTKIE ZAINTERESOWANE OSOBY PROSZĘ O PRZESŁANIE CV NA ADRES:  pln.is@thebis.com.