WYSOKI KONTRAST
polski english   tel. (63) 249-72-00
Szukaj:
Newsletter:

baner na stronę

Ulubione   Startuj z nami   Mapa strony
Sobota, 22 czerwca 2024

Oferta pracy dla koordynatora/kierownika Projektu UE - PO Kapitał Ludzki

Wielkopolski Instytut Rozwoju Przedsiębiorczości i Edukacji w Chodzieży w ciągu 2 lat działalności pozyskał ponad 20 mln zł dotacji unijnych na realizację projektów edukacyjnych dla szkół, stowarzyszeń oraz projektów inwestycyjnych dla firm
i rolników z terenu północnej Wlkp. Firma wyspecjalizowała się w aplikowaniu i zarządzaniu projektami UE z programów:
PO Kapitał Ludzki, Program Rozwoju Obszarów Wiejskich, a także w organizacji szkoleń i kursów zawodowych
oraz specjalistycznych.

W 2012 roku WIRPiE rozpoczął realizację i współrealizację 19 nowych projektów unijnych a na początku 2013 roku WIRPIE rozpocznie realizację i współrealizację kolejnych kilkunastu projektów, m.in. dla osób bezrobotnych, niepełnosprawnych, pracujących, a także dla szkół gimnazjalnych i średnich.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatek/kandydatów na stanowisko:

Koordynator/Kierownik Projektu UE - PO Kapitał Ludzki

OBOWIĄZKI:
·         koordynacja i zarządzanie projektami PO Kapitał Ludzki (do wyboru projekty z Priorytetów I, VI, VII, VIII, IX)
·         organizacja zadań projektu, sporządzanie umów, formularzy, dokumentacji projektowej
·         rekrutacja beneficjentów, promocja projektu, prowadzenie ewidencji
·         organizacja szkoleń i nadzór nad pracą podwykonawców/wykładowców
·         sporządzanie wniosków o płatność, PEFS, wprowadzanie zmian do projektu
·         monitoring wskaźników, harmonogramu i budżetu
·         obsługa administracyjna i logistyczna, współpraca z działem rozliczeń i księgowości
·         przygotowanie wniosków PO Kapitał Ludzki

WYMAGANIA:
·         doświadczenie w pracach wymagających wysokich zdolności organizatorskich
·         bardzo dobra obsługa komputera i Internetu oraz urządzeń biurowych
·         bardzo wysoka kultura osobista i komunikatywność
·         kreatywność, samodzielność – własna inicjatywa
·         dobra organizacja i umiejętność pracy pod presją czasu
·         umiejętność dostrzegania problemów, analizy, generowania adekwatnych rozwiązań
·         czynne prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:
·         stałość zatrudnienia
·         wysokie premie za osiągane efekty
·         system profesjonalnych szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
·         możliwość rozwoju zawodowego i awansu na wyższe stanowiska
·         wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i efektów pracy
·         pracę w nowoczesnym biurze w Chodzieży
·         pełną dyskrecję podczas aplikowania do naszej firmy

Sposób zgłoszenia ofert:
Prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres: biuro@wirpe.pl

Kontakt:
Wielkopolski Instytut Rozwoju Przedsiębiorczości i Edukacji
ul. Zwycięstwa 23 64-800 Chodzież
tel.: (67) 215 27 04 fax: (67) 215 27 04

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)"

Kalendarium

Logotyp 1Logotyp 2BIPSERMO

studia podyplomowe
Bezpieczeństwo i systemy ochrony Bezpieczeństwo wewnętrzneBudownictwoDietetyka EnergetykaFilologiaFilologia II stopieńFinanse i rachunkowośćFizjoterapia InformatykaInżynieria środowiskaJęzyki Obce w Mediach i Biznesie KosmetologiaMechanika i budowa maszyn LogistykaPedagogikaPielęgniarstwo Praca socjalnaWychowanie fizyczne ZarządzanieZarządzanie i inżynieria produkcjiZdrowie publiczne
kierunki