Czwartek, 20 czerwca 2024

Zaproszenie na spotkanie dotyczące Animacji Czasu Wolnego

Marzysz o wakacyjnej pracy w ciepłych krajach, odkrywaniu nowych kultur i poznawaniu ciekawych ludzi? A może szukasz inspirującej dawki informacji z dziedziny Animacji Czasu Wolnego?

Zapraszamy na spotkania informacyjne, które odbędą się PWSZ w Koninie:
  • 08.04.2013r. (poniedziałek) godz.13.00, ul. Popiełuszki 4, sala 45
  • 08.04.2013r. (poniedziałek) godz.14.30, ul. Przyjaźni 1, sala 103b
Szkolenia animatorów STAGEMAN to najlepsza okazja na zdobycie nowego zawodu i poszerzenie umiejętności praktycznych! Jeśli chcesz nauczyć się tańców animacyjnych, gier, zabaw, występów scenicznych oraz poznać pracę animatora od A do Z – zapraszamy na jedyne tego typu szkolenie w kraju! Szkolenie zostało przygotowane przez autora pierwszej w Polsce książki poruszającej temat Animacji Czasu Wolnego – Jakuba B. Bączka.

Podczas spotkania dowiecie się:
  • Co zrobić, żeby zdobyć wymarzoną pracę wakacyjną?
  • Jak wyjechać do pracy w Tunezji, Turcji, Egipcie, Bułgarii, Polsce lub Hiszpanii?
  • Czym jest Animacja Czasu Wolnego?
Każdy uczestnik spotkania otrzyma voucher zniżkowy na szkolenia STAGEMAN w wysokości 100 złotych.
W razie jakichkolwiek wątpliwości, pytań, prosimy o kontakt mailowy na: malwina.czyzewska@stageman.pl
Zachęcamy również do odwiedzenia strony: www.stageman.pl