WYSOKI KONTRAST
polski english   tel. (63) 249-72-00
Szukaj:
Newsletter:

baner na stronę

Ulubione   Startuj z nami   Mapa strony
Piątek, 21 czerwca 2024

Oferta pracy dla menadżera projektu Yapoga.com

Yapoga.com jest projektem skupiającym setki osób z Polski i całego świata. Projekt Yapoga.com jest dobrowolnym zrzeszeniem się osób w celu przygotowania, promocji, wdrożenia i rozwoju na skalę międzynarodową wyszukiwarki podmiotów i produktów, targów międzynarodowych, czasopism międzynarodowych i rankingów produktów w ramach firmy Yapoga.com Udział w nim jest dla tych, którzy są ambitni i wytrwale dążą do celu, którzy pragną razem wypracować coś, dzięki czemu będą mieć satysfakcje z pracy.
Obecnie poszukujemy osób na stanowisko Menadżer Projektu Yapoga.com

Wymagania:
1. wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów,
2. mile widziane mamy zajmujące się dziećmi w domu,
3. odpowiedzialność za powierzony zakres prac,
4. bezwzględne dotrzymywanie terminów,
5. umiejętność pracy w zespole,
6. twórcze i pozytywne nastawienie do nowych wyzwań.

Zadania:
1. uczestniczenie w całokształcie działalności Projektu Yapoga.com,
2. uczestniczenie w przygotowaniu, wdrożeniu i promocji idei Yapoga.com,
3. czynne uczestniczenie w pracach swojej grupy,
4. odbieranie poczty mailowej nie rzadziej niż raz na 24 godziny, z wyjątkiem niedziel i świąt państwowych,
5. terminowa realizacja wszelkich działań.

Oferujemy:
1. stałą współpracę,
2. referencje do innych firm,
3. udział w przedsięwzięciu o międzynarodowej skali.

Jest to praca dodatkowa, więc pomimo wielu celów – na poszczególne zadania mamy wiele czasu i wykonujemy je obok codziennych swoich zajęć, pracy i obowiązków. Ofertę zainteresowanie należy zgłaszać na adres katarzyna.sikora@yapoga.info

Prosimy o nieprzesyłanie swojego CV, gdyż wszystkie osoby zaprosimy na szkolenie, po którym dopiero podejmiemy decyzję
o współpracy. Szkolenie jest bezpłatne i w każdym czasie można zrezygnować.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Kalendarium

Logotyp 1Logotyp 2BIPSERMO

studia podyplomowe
Bezpieczeństwo i systemy ochrony Bezpieczeństwo wewnętrzneBudownictwoDietetyka EnergetykaFilologiaFilologia II stopieńFinanse i rachunkowośćFizjoterapia InformatykaInżynieria środowiskaJęzyki Obce w Mediach i Biznesie KosmetologiaMechanika i budowa maszyn LogistykaPedagogikaPielęgniarstwo Praca socjalnaWychowanie fizyczne ZarządzanieZarządzanie i inżynieria produkcjiZdrowie publiczne
kierunki