Wtorek, 11 czerwca 2024

Dodatkowy nabór w Zamiejscowym Wydziale Budownictwa i Instalacji Komunalnych w Turku PWSZ w Koninie.

Zgodnie z zarządzeniem Rektora PWSZ w Koninie ogłasza się dodatkowy nabór w Zamiejscowym Wydziale Budownictwa i Instalacji Komunalnych w Turku.

Jeszcze do 28 września potrwa III nabór dla osób chcących dołączyć do grona studentów Zamiejscowego Wydziału Budownictwa i Instalacji Komunalnych w Turku.

Rekrutacja prowadzona jest na dwóch kierunkach: budownictwo oraz inżynieria środowiska, zarówno w trybie stacjonarnym, jak i niestacjonarnym. Rekrutacja odbywa się na drodze elektronicznej. Pracownicy Biura Rekrutacji przy ul. Milewskiego 8. udzielą wszelkich informacji na temat warunków naboru oraz pomogą zarejestrować się na studia.

Biuro Rekrutacji czynne od pn. do pt. w godz. 7.30 - 15.00;
tel. 63 278 59 20; e-mail:
dziekanat.zwbik@konin.edu.pl