Piątek, 28 czerwca 2024

Praktyczne studia na nowym kierunku "bezpieczeństwo wewnętrzne"

Z przyjemnością informujemy, że Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego nadało Wydziałowi Społeczno-Technicznemu PWSZ w Koninie uprawnienie do prowadzenia studiów pierwszego stopnia o profilu praktycznym na kierunku "bezpieczeństwo wewnętrzne".

Serdecznie zachęcamy wszystkich zainteresowanych studiami w naszej Uczelni do podjęcia kształcenia na nowym kierunku, zarówno w formie stacjonarnej, jak i niestacjonarnej, oraz do zapoznania się z planem studiów. Do wyboru będą dwie specjalności: "bezpieczeństwo systemów i procesów logistycznych" oraz "zarządzanie kryzysowe i bezpieczeństwo publiczne".

Rekrutacja elektroniczna na kierunku "bezpieczeństwo wewnętrzne" będzie prowadzona
w terminie od 23 lipca do 14 września 2013 r.

Po zalogowaniu dokumenty (podanie oraz dowód opłaty rekrutacyjnej) należy składać w Biurze Rekrutacji PWSZ w Koninie
(ul. Przyjaźni 1, 62-510 Konin, tel. 63-249-72-37) od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00, oraz w soboty od godz. 8:00 - 14:00.

Decyzja Ministestwa Nauki i Szkolnitwa Wyższego w sprawie uruchomienia kierunku "bezpieczeństwo wewnętrzne"

Plan studiów na kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne - studia stacjonarne

Plan studiów na kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne - studia niestacjonarne