Niedziela, 30 czerwca 2024

PWSZ w Koninie Uczelnią Liderów

Szkolą liderów

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Koninie została „Uczelnią Liderów”. Tytułem tym nagradzane są szkoły wyższe kształcące młodych ludzi atrakcyjnych dla rynku pracy.

www.konin.lm.pl

PWSZ w Koninie „Uczelnią Liderów”

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Koninie znalazła się w gronie wyróżnionych tytułem „Uczelnia Liderów”. Godłem konkursu mogą posługiwać się te uczelnie, które łączą teorię z praktyką i stwarzają studentom szczególne możliwości rozwoju. Certyfikat odebrał dziś prorektor – dr Jerzy Jasiński.

www.infokonin.pl

KONIN: PWSZ "Uczelnią Liderów"

Konińska Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa znalazła się w gronie uczelni wyróżnionych tytułem "Uczelnia Liderów". Godłem konkursu mogą posługiwać się szkoły, które łączą teorię z praktyką i stwarzają studentom możliwości rozwoju. Specjalny certyfikat wczoraj odebrał Jerzy Jasiński, prorektor PWSZ.

www.wirtualnykonin.pl

PWSZ w Koninie „Uczelnią Liderów”

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Koninie znalazła się w gronie wyróżnionych tytułem „Uczelnia Liderów”. Godłem konkursu mogą posługiwać się te uczelnie, które łączą teorię z praktyką i stwarzają studentom szczególne możliwości rozwoju. Certyfikat odebrał prorektor – dr Jerzy Jasiński.

www.konin.pl