Oferty praktyk dla studentów:
-
kierunek "Bezpieczeństwo wewnętrzne"
-
17 Wielkopolska Brygada Zmechanizowana im. gen. broni J. Dowbora-Muśnickiego w Międzyrzeczu 66-300 Międzyrzecz, ul. Wojska Polskiego 17
-
33 Baza Lotnictwa Transportowego w Powidzu 62-430 Powidz, ul. Witkowska 8
-
Agencja Detektywistyczna i Ochrony "JOKER" Sp. z o.o. 62-510 Konin, ul. Zakładowa 4
-
Agencja Ochrony "Magnum" spółka jawna 62-510 Konin, ul. Zakole 14/70
-
Agencja Ochrony Osób i Mienia "Delta Security" 62-510 Konin, ul. Władysława Łokietka 1
-
Agencja Ochrony Osób i Mienia 62-561 Ślesin, Mikorzyn 68 B
-
AKODO WIELKOPOLSKA Sp. z o.o. 62-500 Konin, ul. Wojska Polskiego 37
-
ANDRE ABRASIVE ARTICLES Sp. z o.o. Sp. K. 62-600 Koło, ul. Przemysłowa 10
-
Argus, Agencja Ochrony Sp. z o.o. sp. k. 41-300 Dąbrowa Górnicza, Al. Józefa Piłsudskiego 2 a
-
Auto-Clinic 62-500 Konin, ul. Stodolniana 93
-
AUTO-PROMESSA sp. z o.o. 62-561 Ślesin, Plac Wolności 4 A
-
G. Kipriotis and Sons S.A. - Kiproitis Hotels Psalidi, 85300 Kos
-
Handel i Usługi 61-511 Kramsk, Wysokie 4
-
HUNTERS Sp. z o.o. 62-065 Grodzisk Wielkopolski, ul. Bukowska 114
-
KINO HELIOS 62-510 Konin, ul. Paderewskiego 8
-
Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Koninie 62-510 Konin, ul. Przemysłowa 7
-
Komenda Miejska Policji w Koninie 62-510 Konin, ul. Przemysłowa 2
-
Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Kole 62-600 Koło, ul. Toruńska 74
-
Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Słupcy 62-400 Słupca, ul. Ratajczaka 1
-
Komenda Powiatowa Policji w Kole 62-600 Koło, ul. Sienkiewicza 14
-
Komenda Powiatowa Policji w Słupcy 62-400 Słupca, ul. Poznańska 13
-
Komenda Wojewódzka Policji w Poznaniu 60-844 Poznań, ul. Kochanowskiego 2 a
-
Konińska Izba Gospodarcza 62-510 Konin, ul. Zakładowa 11
-
Kupiec Sp. z o.o. 62-513 Krzymów, Paprotnia ul. Kupiecka 17
-
Lindner Osloer Str. 100, 13359 Berlin
-
MDS Gas Sp. z o.o. 62-307 Borzykowo, ul. Miłosławska 1 A
-
Nationale Nederlanden 00-342 Warszawa, ul. Topiel 12
-
Ochotnicza Straż Pożarna w Bielawach 62-530 Kazimierz Biskupi, ul. Północna 30
-
Ochotnicza Straż Pożarna w Brzeźnie 62-513 Krzymów, Brzeźno ul. Główna 26
-
Ochotnicza Straż Pożarna w Koninie 62-500 Konin, 3 Maja 60
-
Ochotnicza Straż Pożarna w Patrzykowie 62-511 Kramsk
-
Ochotnicza Straż Pożarna w Wysokiem 62-511 Kramsk, Wysokie 3 A
-
Organizator Aktywnego Wypoczynku 62-800 Kalisz, ul. Częstochowska 25
-
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe "Millano" sp. z o.o. 62-081 Przeźmierowo, ul. Wysogotowska 15
-
Roland International Polska Sp. z o.o. 62-500 Konin, ul. Nadbrzeżna 1
-
Samorządowe Kolegium Odwoławcze w Koninie 62 - 510 Konin, Aleje 1 Maja 7
-
Sklep Wielobranżowy 62-500 Konin, ul. 3 Maja 17
-
Starostwo Powiatowe w Koninie 62-510 Konin, Aleje 1 Maja 9
-
SUN GARDEN Spółka z o.o. sp.k. 62-709 Malanów ul. Turecka 36
-
Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Strzałkowie 62-420 Strzałkowo, ul. Prymasa Wyszyńskiego 10
-
TEMIDA GROUP Security, Cleaning and Maintenance 62-700 Turek, ul. Kaliska 35
-
TRANS - KOL - PALIWA Sp. z o.o. 62 - 600 Koło, ul.Toruńska 186
-
UNITED TEXTILES Sp. z o.o.01-066 Warszawa, ul. Burakowska 4 62-700 Turek, ul. Łąkowa 1 A
-
Urząd Gminy Krzymów 62-513 Krzymów, ul. Kościelna 2
-
Urząd Gminy Powidz 62-430 Powidz, ul. 29 Grudnia 24
-
Urząd Gminy Stare Miasto 62-571 Stare Miasto, ul. Główna 16
-
Urząd Gminy Wilczyn 62-550 Wilczyn, ul. Strzelińska 12 D
-
Urząd Miejski w Golinie 62-590 Golina, ul. Nowa 1
-
Urząd Miejski w Pyzdrach 62-310 Pyzdry, ul. Taczanowskiego 1
-
WAWEL S.A. 30-520 Kraków, ul. Władysława Warneńczyka 14
-
Ziaja Farmacja Sp. z o.o. 61-535 Poznań, ul. Sikorskiego 18
-
AGRO-BUDOWA Jakub Sieczka 62-590 Golina, Kawnice Kolonia 14 A
-
Anbud Firma Budowlana A. Kuźma 62-420 Strzałkowo, ul. Różana 5
-
AR-BUD 62-709 Malanów, Dziadowice 20
-
Biuro Projektowo-Architektoniczne "KONIN PRO" 62-510 Konin, ul. Chopina 9
-
Biuro Usług Budowlanych "F.A.-BUD" mgr inż. Andrzej Frątczak 62-600 Koło, ul. Zegarowa 9
-
Budownictwo-Marketing "OLTUR" 62-700 Turek, Słodków Kolonia, ul. Topolowa 6
-
CHEMAT Spółka z o. o. 62-510 Konin, ul. Przemysłowa 85 A
-
ENERGOPAK S.A. 62-510 Konin, ul. Spółdzielców 3
-
ESZTEKADWA 62-200 Gniezno, ul. Kłeckoska 57 B
-
FABET Sp. z o.o. 62-561 Ślesin, ul. Gorańska 17 A
-
Firma Budowlana WER-KAM 62-720 Brudzew, Olimpia 20
-
Firma Produkcyjno-Handlowo -Usługowa "STELAR" 62-563 Licheń Stary, ul. Konińska 58 A
-
Firma Transportowo-Budowlana "TOMALEX" 62-406 Lądek, ul. Pyzderska 4
-
GROMAR Firma Wielobranżowa, Usługi Geodezyjne 87-617 Bobrowniki, ul. Książąt Mazowieckich 9
-
J-CH Studio Projektowo-Techniczne dla Budownictwa 62-504 Konin, ul. Augustynowicza 10
-
Konińska Wytwórnia Prefabrykatów "KON - BET" Spółka z o.o. 62-510 Konin, ul. Zakładowa 7 B
-
Krakowskie Zakłady Automatyki S.A. 30-552 Kraków, ul. Wielicka 30
-
Mariusz Tyczkowski 62-586 Rzgów, Sławsk 204 A
-
MOSTOSTAL MONTAŻ Sp. z o.o. (dawniej Mostostal Montaż Słupca Sp. z o.o. Sp. J.) 62-400 Słupca, ul. Poznańska 41
-
MOSTOSTAL WECHTA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 62-400 Słupca, ul. Poznańska 41
-
Nadzory Budowlane 85-361 Bydgoszcz, ul. Fiołkowa 21
-
P.P.H.U. "MISZBUD" Jarosław Miszczak 62-600 Koło, Przybyłów 4
-
PORR S.A. 02-854 Warszawa, ul. Hołubcowa 123
-
Produkcja figur ogrodowych i kamienia dekoracyjnego 62-541 Budzisław Kościelny, Kamionka 1 A
-
Projektowanie i Nadzorowanie 62-510 Konin, ul. Portowa 33
-
Przedsiębiorstwo Budowlane MURDOM 62-710 Władysławów, Skarbki 50 A
-
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Budowlano-Handlowe "KRÓL" Sp. J. 62-650 Kłodawa, ul. Cegielniana 1
-
Przedsiębiorstwo Remontowe PAK SERWIS Sp. z o.o. 62-510 Konin, ul. Przemysłowa 158
-
R Pilch Pracownia Projektowa 62-570 Rychwał, Siąszyce 67
-
Skanska S.A. 01-518 Warszawa, ul. Gen. J. Zajączka 9
-
Studio 62-510 Konin, ul. Działkowa 1 D
-
Śniegowski Artur 62-610 Sompolno, ul. Piotrkowska 41 B
-
Trans-Spili Spółka z o.o. 62-563 Lichen Stary, ul. Graniczna 18 A
-
Urząd Gminy Kramsk 62-511 Kramsk, ul. Chopina 12
-
Urząd Miasta i Gminy w Ślesinie 62-561 Ślesin, ul. Kleczewska 15
-
Urząd Miejski w Zagórowie 62-410 Zagórów, ul. Kościelna 4
-
Usługi Ogólno-Budowlane i Transportowe 62-410 Zagórów, ul. Słupecka 10
-
Usługi Remontowo-Budowlane 87-865 Izbica Kujawska, Hulanka 3
-
Usługi Remontowo-Budowlane Sławomir Grabowski ul. Jeleniogórska 2B/1, 58-160 Świebodzice
-
Zakład Budowlano-Wykończeniowy 62-513 Krzymów, ul. Piaskowa 21
-
Zakład Budowlany "MAR-BUD" 62-550 Wilczyn, Kownaty Kolonia 22 A
-
Zakład Remontowo-Budowlany 62-610 Sompolno, Grądy 21
-
Zakład Usługowy "Eko-Poż" s.c. 62-510 Konin, ul. Różyckiego 1/52
-
ZBIGBUD 99-300 Kutno, ul. Jagielońska 9
-
ELECTRIC Spółka z o.o. 62-510 Konin, ul. Zakładowa 11
-
ELEKTROBUDOWA SA 40-246 Katowice, ul. Porcelanowa 12
-
ENERGA-OPERATOR S.A. ul. Marynarki Polskiej 130, 80-557 Gdańsk 62-800 Kalisz, Al. Wolności 8
-
ENERGOPAK S.A. 62-510 Konin, ul. Spółdzielców 3
-
F.U.H ORSOX 62-563 Licheń Stary, Helenów Drugi 101
-
FEM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością "Sp.k." 62-510 Konin, ul. Przemysłowa 85
-
KRAMET 62-510 Konin, ul. Margaretkowa 9/5
-
Miejski Zakład Energetyki Cieplnej w Kole Sp. z o.o. 62-600 Koło, ul. Przesmyk 1
-
NUVARRO Sp. z o.o. 62-530 Kazimierz Biskupi, Posada ul. Reymonta 23
-
P.H.U. "Ad-Instal" 87-875 Topólka, Kamieniec 36
-
PIĄTEK ROMAN PPHU 62-650 Kłodawa, ul. Cegielniana 23 C
-
PPHU "Elbud-B" mgr inż. Maciej Bartczak 62-570 Rychwał, Żurawin 8 A
-
Przedsiębiorstwo Remontowe PAK SERWIS Sp. z o.o. 62-510 Konin, ul. Przemysłowa 158
-
Przedsiębiorstwo Serwisu Automatyki i Urządzeń Elektrycznych EL PAK Sp. z o. o. 62-510 Konin, ul. Przemysłowa 158
-
Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe "ELCHEM" 62-510 Konin, ul. Kapitańska 19
-
Roland International Polska Sp. z o.o. 62-500 Konin, ul. Nadbrzeżna 1
-
VOLTIS Sp. z o.o. 62-510 Konin, ul. Spółdzielców 12
-
WROMET Spółka z o.o. 62-510 Konin, ul. Kaczeńcowa 2
-
Zakład Handlowo Usługowo Budowlany 62-731 Przykona, ul. Szkolna 15
-
Agtos Polska sp. z o.o. w Koninie
-
Biuro Podróży EUROKON Travel w Koninie
-
Biuro Tłumaczeń „HIEROGLIF EXPRESS” s.c. w Koninie
-
Biuro Tłumaczeń Interpreta.pl w Szczecinie
-
Centrum Ogłoszeniowe Auto Koło w Kole
-
FENIX, Krzysztof Skowroński w Witkowie
-
FHU „BA-TRANS, Transport Krajowy i Międzynarodowy w Babiaku
-
Firma Transportowo-Handlowa „Mrówka” w Borkach
-
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kramsku
-
Instalatorstwo Elektryczne „TAMPER”, Marcin Kłębowski w Zagórowie
-
KON-SPED sp. z o.o. w Koninie
-
NULUX, Jacek Łukasiewicz w Brzeźnie
-
Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Kole
-
PETECKI INVESTMEN sp. z o.o. w Dobrej z siedzibą w Łodzi
-
Powiatowy Urząd Pracy w Koninie
-
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „AGAT” w Koninie z siedzibą w Golinie
-
Restauracja „Kresowianka”, Hotel Ogonowski, Agnieszka Baran w Koninie
-
Sobański & Wałecki s.c. w Koninie
-
Szkoła Językowa „ENTER”, Marcin Żabiński w Grodźcu
-
TIN TRADE, Sławomir Szymczukiewicz w Posadzie
-
Tłumacz Przysięgły Języka Niemieckiego, mgr Agnieszka Modelska w Koninie
-
TRANS-KRIS, Transport Krajowy, Anna Balcer w Ciążeniu
-
Urząd Gminy w Osieku Małym
-
Urząd Miasta i Gminy Ślesin w Ślesinie
-
Urząd Miejski w Koninie
-
Urząd Miejski w Pyzdrach
-
Wasiak Pawel, w Koninie
-
Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Skulsku
-
Szkoła Podstawowa im. Juliusza Słowackiego w Golinie
-
Szkoła Podstawowa im. mjr. Henryka Sucharskiego w Licheniu Starym
-
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Zofii Urbanowskiej w Koninie
-
Szkoła Podstawowa nr 1 w Łukomiu
-
Szkoła Podstawowa nr 1 w Turku
-
Szkoła Podstawowa nr 3 w Kole
-
Szkoła Podstawowa nr 3 w Koninie
-
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Gustawa Morcinka w Koninie
-
Szkoła Podstawowa nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi im. Powstańców Wielkopolskich w Koninie
-
Szkoła Podstawowa w Barłogach
-
Szkoła Podstawowa im. Michała Okurzałego w Zagórowie
-
Zespół Szkół im. M. Kopernika w Koninie
-
kierunek "Finanse i rachunkowość"
-
Agencja Allianz 62-510 Konin, ul. Okólna 39 A
-
Agencja Detektywistyczna i Ochrony "JOKER" Sp. z o.o. 62-510 Konin, ul. Zakładowa
-
Agencja Finansowa Bankier 85-034 Bydgoszcz, ul. Pod Blankami 2
-
Agencja Ubezpieczeniowa MOTO-HANDEL 62-619 Sadlno, Wierzbinek 97
-
Auto Kamiński spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 62-510 Konin, ul. Spółdzielców 15
-
Bank Spółdzielczy 62-500 Konin, ul. 3-Maja 68
-
Bank Spółdzielczy 62-619 Sadlno, Wierzbinek 35
-
Bank Spółdzielczy Ślesin 62-620 Babiak, ul. Wiosny Ludów 12
-
Bank Spółdzielczy w Słupcy 62-400 Słupca, ul. Mickiewicza 2
-
Bank Spółdzielczy w Słupcy 62-540 Kleczew, ul. Wodna 2
-
Bank Spółdzielczy w Słupcy Oddział w Lądku 62-406 Lądek, ul Konińska 9
-
Bank Spółdzielczy w Ślesinie 62-560 Skulsk, ul. Targowa 4
-
Bank Spółdzielczy w Ślesinie 62-561 Ślesin, Pl. Wolności 14
-
Biuro CONSULT 62-820 Stawiszyn, ul. Starościńska 18
-
Biuro Finansowo-Księgowe Kazimierz Mrówczyński 62-510 Konin, ul. Spółdzielców 27/15
-
Biuro Księgowo Rachunkowe pRoffeS 62-530 Kazimierz Biskupi, Posada, ul. B. Prusa 12
-
Biuro Prawno - Podatkowe Pietrowicz Blejwas s.c. 62-400 Słupca, ul. Prusa 1 A
-
Biuro Prawno-Podatkowe, Robert Kobielski 62-571 Stare Miasto, Żychlin, ul. Parkowa 39 A
-
Biuro Rachunkowe "DEBET" Usługi Transportowe 62-510 Konin, ul. Zakładowa 4
-
Biuro Rachunkowe "GŁOCKA" 62-561 Ślesin, ul. Knieja 7
-
Biuro Rachunkowe "LIBRA-PLUS" 62-500 Konin, Plac Zamkowy 9 A
-
Biuro Rachunkowe 62-400 Słupca, ul. Kleczewska 31
-
Biuro Rachunkowe 62-500 Konin, ul. Piłsudskiego 2
-
Biuro Rachunkowe 62-500 Konin, ul. Piłsudskiego 2
-
Biuro Rachunkowe 62-510 Konin, ul. Tuwima 5/2
-
Biuro Rachunkowe 62-530 Kazimierz Biskupi, ul. Cmen
-
Biuro Rachunkowe 62-530 Kazimierz Biskupi, ul. Cmentarna 7
-
Biuro Rachunkowe 62-570 Rychwał, ul. Polna 5 A
-
BIURO RACHUNKOWE 62-600 Koło, ul. Kolejowa 78
-
Biuro Rachunkowe ABACUS 66-300 Międzyrzecz, ul. Wybudowanie 99
-
Biuro Rachunkowe BUCHALTER Wiesława Nowocień 62-510 Konin, ul. Wrzosowa 4
-
Biuro Rachunkowe Doradca Podatkowy 62-710 Władysławów, ul. Rynek 20
-
Biuro Rachunkowe mgr Elżbieta Głowacka 62-530 Kazimierz Biskupi, ul. Golińska 2
-
Biuro Rachunkowe VOLTRANS 62-500 Konin, ul. Objazdowa 6
-
Biuro Rachunkowo-Usługowe 62-530 Kazimierz Biskupi, Posada, ul. Żeromskiego 32
-
Biuro Rozliczeniowe "ATENA" mgr inż. Marcin Wojciechowski 62-700 Turek, ul. Gorzelniana 1
-
Biuro Usług Budowalnych "F.A.- BUD" mgr inż. Andrzej Frątczak 62-600 Koło, ul. Zegarowa 5
-
Biuro Usług Księgowych i Biurowych s.c. 62-600 Koło, ul. Toruńska 10
-
BIZNES-PREMIUM. pl 62-500 Konin, ul. Brzozowa 8 B
-
BWE-BIS 62-510 Konin, ul. Jana Pawła II 79
-
Centrum Usług Wspólnych w Malanowie 62-709 Malanów, ul. Turecka 16
-
CS INVESTMENT Sp. z o.o. 99-210 Uniejów, ul. abp Jakuba Świnki 10
-
DARGO 62-400 Słupca, Oś. Niepodległości 9/38
-
DD AUTO 62-600 Koło, Budzisław C 9A
-
DINO POLSKA S.A. 63-700 Krotoszyn, ul. Ostrowska 122
-
EKO ENERGIA sp. z o.o. 62-230 Witkowo, ul. Dworcowa 23 A
-
ELEKTROBUDOWA S.A. w Katowicach 62-505 Konin, ul. Przemysłowa 156
-
EMOS 62-513 Krzymów, Kałek 10
-
ENERGOINWEST SERWIS Sp. z o.o. 62-510 Konin, ul. Przemysłowa 75
-
Fabryka Mebli CEGLEWSKI 62-400 Słupca, Piotrowice, ul. Słupecka 45
-
FINCARE Sp. z o.o. 64-310 Lwówek, ul. Nowotymska 5
-
Firma Handlowo-Usługowa "GEODROM" 62-650 Kłodawa, ul. Kard. Wyszyńskiego 5
-
Firma Handlowo-Usługowa "PAK" 62-700 Turek, Słodków Kolonia 2 A
-
Firma Usługowa "ZAPRASZAMY" 62-510 Konin, ul. Jana Pawła II 89
-
Gmina Ślesin 62-561 Ślesin, ul. Kleczewska 15
-
Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" 62 - 406 Lądek, ul. Pyzderska 44
-
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej 62-604 Kościelec, ul. Turecka 7/3
-
HAVITRAVEL 62-604 Kościelec, Straszków 121
-
HYDROWAT Przedsiębiorstwo Robót Budowlanych i Melioracyjnych Sp. z o.o. 62-500 Konin, ul. Stodolniana 91
-
ING BANK ŚLĄSKI S.A. Oddział w Koninie 62-510 Konin, ul. Dworcowa 15 J
-
Instal Kran Sp. z o.o. Sp. k. 62-571 Stare Miasto, Krągola, ul. Pogodna 30
-
INTER - TRAK Spółka z o.o. 88-320 Strzelno, Łąkie 1
-
INTERMEBLE 62-610 Sompolno, Sompolinek 18
-
INVICUS 62-510 Konin, ul. Chopina 23 C
-
Kancelaria Biegłego Rewidenta 62-600 Koło, ul. Niezłomnych 5 A
-
Kancelaria Księgowo-Finansowa "EFOR" Sp. z o.o. 62-500 Konin, ul. Wojska Polskiego 37
-
Kancelaria Notarialna 62-600 Koło, ul. Włocławska 7
-
Kancelaria Podatkowa 62-610 Sompolno, ul.Św. Barbary 17
-
Kancelaria Podatkowa 62-700 Turek, ul. Konińska 1
-
KONIMPEX Sp. z o.o. 62-500 Konin, ul. Mickiewicza 24
-
Koniński Dom Kultury 62-510 Konin, Plac Niepodległości 1
-
Kopalnia Soli "KŁODAWA" Spółka Akcyjna 62-650 Kłodawa, Al. 1000-lecia 2
-
Krajowa Spółka Cukrowa SA 87-100 Toruń, ul. Kraszewskiego 40
-
KUPNO-SPRZEDAŻ ŻYWCA oraz art. Rolno-przemysłowych 87-875 Topólka, Czamanin-Kolonia 21
-
Lasy Państwowe Nadleśnictwo Grodziec 62 - 580 Grodziec, ul. Leśna 50
-
Lasy Państwowe Nadleśnictwo Turek 62-700 Turek, ul. Chopina 70
-
LEROY MERLIN POLSKA Sp. z o.o. 03-734 Warszawa, ul. Targowa 72 62-510 Konin, ul. Spółdzielców 16
-
Ludowy Bank Spółdzielczy w Strzałkowie O/Koło 62-600 Koło, ul. B. Prusa 14
-
Ludowy Bank Spółdzielczy w Strzałkowie, Filia Kościelec 62-604 Kościelec, ul. Turecka 7/1
-
Małgorzata Lenartowicz Pośrednictwo Ubezpieczeniowe 62-600 Koło, ul. Prusa 14/101
-
MARTA SZCZEPANIAK 62-404 Ciążeń, ul. Spacerowa 3
-
Mobilne Biuro Rachunkowe 62-560 Skulska, Koszewo 13 A
-
MOSTOSTAL WECHTA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 62-400 Słupca, ul. Poznańska 41
-
Okręg Polskiego Związku Wędkarskiego w Koninie 62-510 Konin, ul. Wyspiańskiego 1
-
P.P.H.U. Jolanta Hamiga 62-600 Koło, ul. 20 Stycznia 12
-
P.P.H.U. Paweł Borowski 62-513 Krzymów, Brzeźno Sosnowa 2 A
-
P.W. Lanko 62-730 Dobra, ul. Kilińskiego 109
-
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Hipolita Cegielskiego w Gnieźnie 62-200 Gniezno, ul. Ks. Kard. S. Wyszyńskiego 38
-
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Koninie 62-510 Konin, ul. Przyjaźni 1
-
Placówka Partnerska IDEA BANK S.A. 62-510 Konin, ul. Chopina 23 B
-
Podatki w Unii Europejskiej 62-500 Konin, ul. 3 Maja 26
-
Powiatowy Urząd Pracy 62-510 Konin, ul. Zakładowa 4
-
PPH "JAWAPOL" 62-510 Konin, ul. ks. J. Popiełuszki 2
-
PPHU "Frutico-Trans" 62-740 Tuliszków, Krępa 56
-
PPHU SEVEN 62-400 Słupca, ul. Kleczewska 6
-
Program Systemy Komputerowe 62-500 Konin, ul. Kolska 3 A
-
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe 62-820 Stawiszyn, ul. Szosa Konińska 2
-
Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Koninie S.A. 62-510 Konin, ul. Zakładowa 4
-
Przedszkole Nr 32 z Oddziałami Integracyjnymi w Koninie 62-510 Konin, ul. Przemysłowa 7
-
PW "KONPOL" Biuro Rachunkowe 62 - 510 Konin, Al. 1 Maja 4
-
PW KONPOL Biuro Rachunkowe 62-500 Konin, ul. Grunwaldzka 10
-
PW KONPOL Biuro Rachunkowe 62-500 Konin, ul. Grunwaldzka 10
-
RACH SERWIS Sp. z o.o. 62-510 Konin, ul. Poznańska 74
-
Sklep "Kryształ" 62-600 Koło, ul. Niezłomnych 5 Kołderka Sp. z o.o. 62-504 Konin, ul. Szpitalna 12 A
-
Spółdzielczy Zakład Usługowy w Przykonie 62-731 Przykona, ul. Turkowska 7
-
Spółdzielnia Mieszkaniowa "Tęcza" w Turku 62-700 Turek, Al. Piłsudskiego 1
-
Spółdzielnia Mieszkaniowa "Związkowiec" 62-502 Konin, ul. Makowa 1
-
Spółdzielnia Mieszkaniowa w Słupcy 62-400 Słupca, Os. Niepodległości 19
-
SUN GARDEN Spółka z o.o. sp.k. 62-709 Malanów ul. Turecka 36
-
TAX" Podatki, Finanse, Księgowość SYMOTIUK I WSPÓLNICY s.c. 62-500 Konin, Plac Wolności 7
-
P.H.U. "Lex" Paweł Kempiński 62-410 Zagórów, ul. Kościuszki 17
-
Urząd Gminy i Miasta w Rychwale 62-570 Rychwał, Plac Wolności 16
-
Urząd Gminy Krzymów 62-513 Krzymów, ul. Kościelna 2
-
Urząd Gminy Rzgów 62-586 Rzgów, ul. Konińska 8
-
Urząd Gminy Topólka 87-875 Topólka, Topólka 22
-
Urząd Gminy w Kościelcu 62-604 Kościelec, ul. Turecka 7/3
-
Urząd Gminy w Wierzbinku 62-619 Sadlno, Wierzbinek, Plac Powstańców Styczniowych 110
-
Urząd Gminy Wilczyn 62-550 Wilczyn, ul. Strzelińska 12 D
-
Urząd Gminy Władysławów 62-710 Władysławów, Rynek 43
-
Urząd Miejski w Golinie 62-590 Golina, ul. Nowa 1
-
Urząd Miejski w Koninie 62-500 Konin, Plac Wolności 1
-
Urząd Miejski w Zagórowie 62-410 Zagórów, ul. Kościelna 4
-
Usługi Biurowo-Rachunkowe 90-613 Łódź, ul. Gdańska 91/93 bud. E, IV piętro
-
Usługi Transportowo-Sprzętowe 62-420 Strzałkowo, ul. Wojska Polskiego 10
-
WIES-MAR Sp. z o.o. 62-570 Rychwał, u. Grodziecka 2 A
-
Zakład Gospodarki Komunalnej i Usług Wodnych 62-410 Zagórów, ul. Przemysłowa 5
-
ZAKŁAD REMONTOWO-BUDOWLANY "DANBUD" 62-540 Kleczew, ul. Leśna 61
-
Zakład Usług Leśnych S.C. 62-610 Sompolno, ul. Sienkiewicza 42
-
Zakład Wielobranżowy 62-613 Osiek Mały, Drzewce 2
-
ZAS-UE Sp. z o.o. 62-400 Słupca, ul. Przemysłowa 7
-
Zespół Elektrowni Pątnów-Adamów-Konin S.A. 62-510 Konin, ul. Kazimierska 45
-
Zespół Szkół Ekonomicznych im. M.Jackowskiego w Słupcy 62-400 Słupca, ul. Powstańców Wlkp. 22
-
Zespół Szkół w Kowalach Pańskich 62-704 Kawęczyn, Kowale Pańskie-Kolonia 34
-
ZUH NAFTOHURT Sp. z o.o. 62-610 Sompolno, ul. Warszawska 58
-
Żłobek Miejski 62-600 Koło, ul. Powstańców Wlkp. 6
-
ATARAKSJA 62-563 Licheń Stary, ul. Kard. Wyszyńskiego 3
-
dk COMPUTERS 62-510 Konin, ul. Chopina 17 F
-
Golden Group 62-510 Konin, ul. Moniuszki 6/42
-
GreenLab 88-320 Strzelno, ul. Rynek 12
-
Guzik - Systemy informatyczne 62-510 Konin, ul. Spółdzielców 8
-
IT SERWIS 62-571 Stare Miasto, Osiedle Słoneczne 102
-
MicroTech 62-510 Konin, ul. Wyszyńskiego 18
-
MMT Supermarket Sp. z o.o., Spółka Komandytowa 61-249 Poznań, ul. Obodrzycka 61
-
P.P.H. "AUGUSTO KONIN" Sp. J. Liberkowski Piotr, Przybysz Janusz 62-500 Konin, ul. Europejska 14
-
PPHU UNICORN T&T 62-700 Turek, Browarna 7
-
Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe M@X 62-510 Konin, Al. 1 Maja 12/34
-
R&R Firma Informatyczna S.C. 62-507 Konin, ul. Chopina 15 E
-
Salon Komputerowy "DIR" 62-700 Turek, ul. Stefana Żeromskiego 16
-
SAUF Sp. z o.o. 62-510 Konin, ul. Chopina 9
-
SERVICECARD 62-530 Kazimierz Biskupi, Posada ul. Kochanowskiego 6/1
-
Urząd Gminy 62-700 Turek, ul. Ogrodowa 4
-
Zespół Szkół Technicznych i Hutniczych 62-500 Konin, ul. Kolska 1
-
Adecco Poland sp. z o.o. 00-844 Warszawa, Pl. Europejski 2
-
AgroTrans 62-610 Sompolno, Sycewo 57
-
ALEXAS Sp. z o.o., sp.k. 62-731 Przykona, Laski 10 A
-
ALMAR 62-740 Tuliszków, ul. Brzozowa 4
-
ALVARETTI A. Paradowski Sp. j. 62-510 Konin, ul. Gajowa 14
-
AMBRO Logistics Sp. z o.o. 62-731 Przykona, ul. Przemysłowa 18
-
Amra Arkadiusz Rajczyk 54-620 Wrocław, ul. Podolska 5
-
AQUAKON Sp. z o.o. 62-610 Sompolno, Police
-
Artykuły Spożywcze "FRUKTUS" Jadwiga Kowalska 87-865 Izbica Kujawska, Plac Wolności 21
-
Auto Kamiński spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 62-510 Konin, ul. Spółdzielców 15
-
Auto Mirmar S.C. 62-510 Konin, ul. Ślesińska 23 C
-
Auto-Handel-Transport GILTRANS 62-730 Dobra, Długa Wieś 24 A
-
AUTOMOBILE TORINO Sp. z o.o. 62-510 Konin, ul. Poznańska 72 A
-
BAN-TRANS 62-700 Turek, Cisew ul. Jagodowa 8
-
BIOBUD 62-510 Konin, ul. Poznańska 192
-
Biuro Rachunkowe "DEBET" Usługi Transportowe 62-510 Konin, ul. Zakładowa 4
-
Biuro Rachunkowe 62-510 Konin, ul. Broniewskiego 6/16
-
Books Sp. z o.o. sp. k. 62-571 Stare Miasto, Żychlin ul. Tuliszkowska 14 D
-
BREMS 62-510 Konin, ul. Trzebiatowskiego 1
-
BURGER KING Deutschland GmbH Lise-Meitner-Straße 1 31303 Burgdorf
-
CASTORAMA Polska Sp. z o.o. 02-255 Warszawa, ul. Krakowiaków 78 62 - 571 Stare Miasto, ul.Ogrodowa 31
-
Centrum Paliw i Rozpuszczalników Spółka z o.o. 62-300 Września, ul. Bitwy pod Sokołowem 6
-
CHEMAT Spółka z o. o. 62-510 Konin, ul. Przemysłowa 85 A
-
CHEMINUM Sp. z o.o. 62-513 Krzymów, Brzeźno ul. Główna 83 A
-
DANA 62-650 Kłodawa, ul. Warszawska 18
-
DB SCHENKER Sp. z o. o. Oddział Konin 62-504 Konin, ul. Szpitalna 45
-
de GLASS 62-613 Osiek Mały, ul. Leśna 4 A
-
DEE 62-500 Konin, ul. Berylowa 3/49
-
Dolina Nidy sp. z o.o. 28-400 Pińczów, Leszcze 15
-
DPD Polska Sp. z o.o. 02-274 Warszawa, ul. Mineralna 15
-
DREWTUR L. T. M. GREBER, spółka jawna 62-700 Turek, Słodków 61
-
Duet "Elektrix Serwis" 62-510 Konin, Paderewskiego 2
-
ELEKTROBUDOWA SA 40-246 Katowice, ul. Porcelanowa 12
-
EL-TRANS 62-510 Konin, ul. Wielkopolska 3
-
Exact Systems S.A. 42-200 Częstochowa, ul. Focha 53/5
-
EXPOM sp. z o.o. 99-340 Krośniewice, ul. Parkowa 2
-
EXPRESS CARS 62-510 Konin, ul. Poznańska 110
-
F.H.U. "BA-TRANS", Sklep "BRATEK" 62-620 Babiak, Brdów ul. Wł. Jagiełły 2
-
Przewozy Autokarowe 62-590 Golina, Węglew Kolonia ul. Spółdzielcza 10/2
-
FERMINTRADE Spółka z organiczoną odpowiedzialnością 62-500 Konin, ul. Kilińskiego 1
-
Firma "JÓŹWIAK" 62-400 Słupca, ul. Pyzderska 20
-
Firma EJ Trans 62-561 Ślesin, Mikorzyn 17
-
FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "WA-MA" 62-310 Pyzdry, ul. Niepodległości 66
-
FMP sp. z o.o. 40-857 Katowice, ul. Klimczoka 3
-
GASTRO MUSIC Witkowski 62-571 Stare Miasto, Janowice, ul. Szafirowa 36
-
Geberit Produkcja Sp. z o.o. 62-600 Koło, ul. Toruńska 154
-
Grupa KON-PLAST Sp. z o.o. Sp. k. 62-571 Stare Miasto, Modła Królewska 28 I
-
Hurt - Deta" Artykuły Spożywczo - Przemysłowe 62-541 Budzisław Kościelny, ul. Szkolna 13
-
Hurt-Detal Artykuły Spożywczo- Przemysłowe Karol Białecki 62-541 Budzisław Kościelny, ul. Szkolna 13
-
HURT-DETAL Zdzisław Korzeniewski Artykuły Spożywczo-Przemysłowe 62-541 Budzisław Kościelny, ul. Kleczewska 8
-
Hurtownia Artykułów Przemysłowych 62-740 Tuliszków, ul. M. Dąbrowskiej 8
-
IDZIAK TRANS 62-700 Turek, Cisew 171
-
Impexmetal S.A. 62-510 Konin, ul. Hutnicza 1
-
JATEX 62-710 Władysławów, Chylin 144
-
Jednostka Wojskowa 5700 66-300 MIędzyrzecz, ul. Wojska Polskiego 17
-
JOMIRO spółka z o.o. 63-600 Kępno, ul. Obrońców Pokoju 12
-
KAREX Robert Rosiak i Wspólnicy 62-700 Turek, ul. Folwarczna 1/5
-
KOBALT Sp. z o.o. 62-510 Konin, ul. Kleczewska 65
-
KONGER Recykling Polska Sp. z o.o. 02-765 Warszawa, Al. Wilanowska 7a/32 62-710 Władysławów, Głogowa 28
-
KONIMPEX Sp. z o.o. 62-500 Konin, ul. Mickiewicza 24
-
Konińska Izba Gospodarcza 62-510 Konin, ul. Zakładowa 11
-
Kopalnia Kruszywa Naturalnego 62-200 Gniezno, Dalki 2 A
-
KOR-LAUR Andrzej Wróbel 62-510 Konin, ul. Przemysłowa 124
-
KRAMP Sp. z o.o. 62-571 Stare Miasto, Modła Królewska, ul. Skandynawska 1
-
KUPIEC Sp. z o.o. 62-513 Krzymów, Paprotnia ul. Kupiecka 17
-
LEROY MERLIN POLSKA Sp. z o.o. 03-734 Warszawa, ul. Targowa 72 62-510 Konin, ul. Spółdzielców 16
-
Logit T. J. Kowalewski i Wspólnicy Sp. j. 62-510 Konin, ul. Spółdzielców 8
-
MARKO 62-640 Grzegorzew, Grodna 8
-
MARLEB sp. z o.o. 62-571 Stare Miasto, Modła Kolonia 12
-
Masłowski Antoni 62-571 Stare Miasto, Żdżary 31
-
MCKEEN-BEEF Sp. z o.o. 62-850 Lisków, ul. Spółdzielców 13
-
Miejski Zakład Komunikacji 62-500 Konin, ul. M. Dąbrowskiej 8
-
MikolTrans Usługi Transportowe 62-700 Turek, Obrzębin 80 A
-
Mila S.A. - Centrum Logistyczne 62-571 Krągola, ul. Kasztelańska 35
-
Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska 62-600 Koło, ul. Towarowa
-
P.H. STAL-EXPRESS 62-600 Koło, ul. Toruńska 72
-
P.H.U. AGMAR PLUS 62-510 Konin, ul. Spóldzielców
-
P.H.U. SZKLARSKI 62-600 Koło, ul. St. Fleszarowej Muskat 8
-
P.H.U. WIKA-TRANS 62-600 Koło, Osiek Wielki 36
-
P.P.H.U. "Konspol-Bis" Sp. z o.o. 62-400 Słupca, ul. Poznańska 39
-
P.P.H.U. TERMO-PLASTIKA 62-510 Konin, ul. Kleczewska 65
-
P.W. DAWIDOR Sp. z o.o. 62-700 Turek, os. Wyzwolenia 2/76
-
Perlit AF Sp. z o.o. 62-530 Kazimierz Biskupi, Kamienica 47
-
PHU "TRANS-MAR" 62-700 Turek, Os. Wyzwolenia 4/39
-
PHU EKO-BRUK 62-710 Władysławów, Kuny 129 G
-
PHUB AndBud 63-300 Pleszew, ul. Targowa 1
-
PIĄTEK ROMAN PPHU 62-650 Kłodawa, ul. Cegielniana 23 C
-
PKL TRANS Sp. z o.o. 62-641 Olszówka, Krzewata 90
-
POL TRANS 62-590 Golina, Węglew Kolonia 103
-
PPH "EURO-TECH" Robert Tschuschke ul. Wieżowa 43, 62-006 Gruszczyn 62-640 Grzegorzew
-
PPHU MAR-DOM 62-500 Konin, ul. Europejska 32
-
PROFIM Spółka z o.o. 62-700 Turek, ul. Górnicza 8
-
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe DUET ELEKTRIX SERWIS 62-510 Konin, ul. Paderewskiego 2
-
Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Gnieźnie Spółka z o.o. 62-200 Gniezno, ul. Kolejowa 2
-
Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Koninie S.A. 62-510 Konin, ul. Zakładowa 4
-
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe 62-511 Kramsk, Dębicz 25
-
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "AGAT" 62-590 Golina, Spławie 140
-
Przewozy Autokarowe 62-590 Golina, Węglew Kolonia ul. Spółdzielcza 10/2
-
PW KOMEX Sp. z o.o. 62-500 Konin, ul. Żwirki i Wigury 29
-
SAINT-GOBAIN HPM Polska Sp. z o.o. 62-600 Koło, ul. Norton 1
-
Firma Usługowo-Handlowa "JANIAK" 62-604 Kościelec, Gozdów 4 A
-
Schenker Sp. z o. o. Oddział Konin 62-504 Konin, ul. Szpitalna 45
-
SCHNELLECKE Polska Sp. z o.o. 61-057 Poznań, ul. Gorzysława 27
-
SEITO HR Sp. z o.o. 87-100 Toruń, ul. Włocławska 147 -157
-
SOKOŁÓW S.A. 62-600 Koło, ul. Toruńska 262
-
SONNEX Sp. z o.o. 62-530 Kazimierz Biskupi, Sokółki 20
-
SPEDVIL 62-604 Kościelec, Straszków 119
-
STIGPOL Sp. z o.o. 62-571 Stare Miasto, Karsy 46
-
Sun Garden Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. 62-709 Malanów, ul. Turecka 36
-
SZKUDELSKI Transport Sp. z o.o. 62-530 Kazimierz Biskupi, ul. Żeromskiego 15
-
Towarowy Transport Drogowy 62-720 Brudzew, Izabelin 4
-
TRANSPOL 62-604 Kościelec, ul. Długa 30
-
Transport Międzynarodowy EUROTRANS 62-709 Malanów, Kotwasice 45 A
-
TRANSPORT-SPEDYCJA "SZYMI-TRANS" 62-590 Golina, ul. Słowackiego 44
-
Trans-TUR 62-700 Turek, ul. Dworcowa 3/35
-
Urząd Gminy Rzgów 62-586 Rzgów, ul. Konińska 8
-
USŁUGI TRANSPORTOWE 62-510 Konin, ul. Jędrzejewskiego 14
-
Usługi Transportowe 64-000 Kościan, Widziszewo, ul. Okrężna 18
-
VKF Spork Heinz Renzel Sp. z o.o. 62-500 Konin, ul. Objazdowa 25
-
Watis Sp. z o.o. 62-420 Strzałkowo, Al. Wyszyńskiego 3
-
WIPASZ S.A. 62-600 Koło, ul. Składowa 21
-
WLK TRANS 62-300 Września, ul. Kolejowa 4 A
-
WORK&BENEFIT Sp. z o.o. 62-510 Konin, ul. Zakładowa 11
-
XL JEANS Sp. z o.o. 00-867 Warszawa, Al. Jana Pawła II nr 27
-
Zakład Ubezpieczeń Społecznych II Oddział w Poznaniu z siedzibą w Koninie 62-510 Konin, ul. Św. M.Kolbe 1
-
Zakład Usługowo-Handlowy 62-530 Kazimierz Biskupi, Dobrosołowo Drugie 12
-
Zakład Usługowy "JANIAK" II 62-571 Stare Miasto, Krągola Pierwsza 12 A
-
Zespół Elektrowni Pątnów-Adamów-Konin S.A. 62-510 Konin, ul. Kazimierska 45
-
ZOOTECH Wyposażenie Budynków Inwentarskich 62-561 Ślesin, Biskupie 28
-
kierunek "Praca socjalna"
1. Dom Pomocy Społecznej w Koninie
2. Dom Pomocy Społecznej w Strzałkowie
3. Dom Pomocy Społecznej w Ślesinie
4. Dom Pomocy Społecznej w Zagórowie
5. Fundacja im. Doktora Piotra Janaszka "Podaj Dalej" w Koninie
6. Fundacja "Otwarcie" w Koninie
7. Fundacja Spem Donare Licheń Stary
8. Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Babiaku
9. Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Brudzewie
10. Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Goszczanowie
11. Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Grodźcu
12. Gminny Ośrodek POmocy Społecznej w Kawęczynie
13. Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kole
14. Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kramsku
15. Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Krzymowie
16. Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Lądku
17. Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Osieku Małym
18. Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Ostrowitem
19. Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Skulsku
20. Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Słupcy
21. Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Starym Mieście
22. Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Rzgowie
23. Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Wierzbinku
24. Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Wilczynie
25. Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej we Władysławowie
26. Komenda Miejska Policji w Koninie
27. Komenda Powiatowa Policji w Słupcy
28. Licheńskie Centrum Pomocy Rodzinie
29. Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Dobrej
30. Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Izbicy Kujawskiej
31. Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kleczewie
32. Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Piotrkowie Kujawskim
33. Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Ślesinie
34. Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Sompolnie
35. Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Tuliszkowie
36. Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Zagórowie
37. Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Koninie
38. Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Golinie
39. Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Kaliszu
40. Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Kole
41. Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Turku
42. Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Kutnie
43. Ośrodek Pomocy Społecznej w Kłodawie
44. Ośrodek Wsparcia dla Dzieci i Młodzieży z Interwencją Kryzysową w Lądku
45. Ośrodek Wspomagania Dziecka i Rodziny w Kołaczkowie
46. Pogotowie Opiekuńcze w Koninie
47. Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Koninie
48. Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Kole
49. Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Turku
50. Powiatowy Urząd Pracy w Kole
51. Powiatowy Urząd Pracy w Słupcy
52. Prokuratura Okręgowa w Koninie
53. Przedszkole Samorządowe w Zespole Szkół w Brdowie
54. Publiczne Gimnazjum w Kazimierzu Biskupim
55. Specjalny Ośrodek Wychowawczy w Kole
56. Stowarzyszenie Adimentum Skulsk
57. Szkoła Podstawowa w Borowie
58. Szkoła Podstawowa w Dabiu
59. Środowiskowy Dom Samopomocy w Koninie
60. Środowiskowy Dom Samopomocy w Turku
61. Środowiskowy Dom Samopomocy Fundacji Mielnica w Koninie
62. Świetlica Socjoterapeutyczna w Koninie
63. Terenowe Koło Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób Upośledzonych Umysłowo, Ośrodek
Rehabilitacyjno- Wychowawczy w Kole
64. Urząd Gminy w Kramsku
65. Urząd Gminy w Słupcy
66. Urząd Miasta w Koninie
67. Urząd Miasta w Sompolnie
68. Urząd Miejski w Dobrej
69. Urząd Miejski w Turku
70. Warsztaty Terapii Zajęciowej w Koninie
71. Warsztaty Terapii Zajęciowej w Paprotni
72. Warsztaty Terapii Zajęciowej w Wilczynie
73. Warsztaty Terapii Zajęciowej w Słupcy
74. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Kleczewie
75. Zespól Szkół Ponadgimnazjalnych w Budzisławie Kościelnym
76. Zespól Szkół Technicznych i Hutniczych w Koninie
-
kierunek "Mechanika i budowa maszyn"
-
ALPRO Biuro Projektowo Wdrożeniowe Sp. z o.o. przy Hucie Aluminium Konin 62-510, ul. Hutnicza1,
-
Aluminium Konin-Impexmetal S.A., Konin 62-510, ul. Hutnicza 1,
-
AMZ, Zakład MechanicznyKutno 99-300, ul. Sklęczkowska 18
-
CHEMAT Sp. j. Przedsiębiorstwo Obsługi Przemysłu, J. Włodarczyk,Z. Ułanowski Konin 62-500, ul. Kolska 82a,
-
DESTYLACJE POLSKIE Sp. z o.o. Poznań 61-817, ul. Garncarska 9
-
DOMET Przedsiębiorstwo Przerobu Metali, J. Domagała Krzymów 62-513, Drążeń 24,
-
ELEKTROBUDOWA S.A. Konin 62-505, ul. Przemysłowa 156,
-
EUROPOLESStare Miasto 62-571, Ul. Ogrodowa 21
-
EW-MAR SZKUDLAREK, WARSZTAT SAMOCHODOWY WÓLKA, 62-420 Strzałkowo, Wólka,
-
FEM-1 Sp. z o.o. Remonty silników elektrycznych,Konin 62-510, ul. Przemysłowa 85
-
FRONTAL Odlewnia Aluminium, Janusz DomagałaKonin 62-510, ul. Marantowska 5,
-
FUGO S.A.,Konin 62-510, ul. Przemysłowa 85
-
H. Cegielski Fabryka Pojazdów Szynowych Sp. z o.o., Poznań 5 60-965, ul. 28 Czerwca 1956, skr. poczt. 38,
-
KO-ART Krzysztof Ciepielak,Słupca 62-400, ul. Słowackiego 30
-
KON-PLAST, Żychlin ul. Południowa 27, Stare Miasto 62-571,
-
Kopalnia Soli KŁODAWA S.A.,Kłodawa 62-650, Al. 1000 - Lecia 2,
-
Kupsik Sp. z o.o. Konin 62-500, ul. Kolska 141 a,
-
Łęczycki Zakład Górniczy S.A., Łęczyca 99-100, ul. Kopalniana 9,
-
MADKAZ ZPHU Zakł. Prod. Handl. Usług. Szczepan AugustyniakStrzałkowo 62-420, Babin 24,
-
MAR-MOT WCS Wytwórnia Części Samochodowych Sp. z o.o.,Września 62- 300, ul. Czerniejewska 11,
-
MASZ-ROL Przedsiębiorstwo Produkcyjne, Kościelec 62-604, Ruszków I/14,
-
METPOL Wytwórnia Galanterii Metalowej i Elektrotechnicznej,Ląd 62-405, Ląd Kol. 38,
-
Miejski Zakład Energetyki Cieplnej Sp. z o.o,Koło 62-600, ul. Przesmyk 2,
-
Miejski Zakład KomunikacjiKonin 62-500, ul. M. Dąbrowskiej 8,
-
MOSTOSTAL S.A. Wytwórnia Konstrukcji Stalowych,Słupca 62-400, ul. Poznańska 41,
-
MOSTOSTAL-MONTAŻ PPUH Sp. z o.o., Słupca 62-400, ul. Poznańska 41,
-
MPEC Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o., Konin 62-510, ul. Gajowa 1,
-
ODMECH Sp. z o.o., przy Hucie Aluminium. Odlewanie żeliw,Konin 62-510, ul. Hutnicza 1,
-
PAK Kopalnia Węgla Brunatnego Adamów S.A. 62-700 Turek ul. Uniejowska 9,
-
PAK Kopalnia Węgla Brunatnego Konin S.A. Kleczew 62-540, Al. 600 - Lecia 9,
-
PPHU KLIBER Przeds. Prod. Handl. Usług. Paweł KliberSłupca 62-400, ul. Kraszewskiego 2,
-
PPHU LIDREX, Mat. Budowlane, Konin 62-500, ul. Mickiewicza 12,
-
PRODUS Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne, Zakład obróbki skrawaniem. J. Czarnecki, I. Połońska Słupca 62-400, ul. Bielawska 4,
-
PRZEDSIEBIORSTWO SERWISU I AUTOMATYKI EL PAK Sp. z o.o.,Konin, ul. Przemysłowa 158,
-
Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe. R. Nowicki [Motoryzacja],Konin 62-510, ul. Poznańska 48,
-
Przedsiębiorstwo INSTAL-BUD Sp. z o.o.Konin 62-500, ul. Staszica 15,
-
Przedsiębiorstwo Remontowe PAK SERWIS Sp. z o.o., Konin 62-510, ul . Kazimierska 45,
-
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o., Konin62-510, ul. Poznańska 49,
-
REMAL Sp. z o.o. przy Hucie Aluminium. Przedsiębiorstwo Remontowe,Konin 62-510, ul. Hutnicza 1,
-
REMEL Sp. z o.o. Konin 62- 505, ul. Przemysłowa 156,
-
ROLTRANS GROUP POLSKA Sp. z o.o.Konin 62-500, ul. Nadbrzeżna 1,
-
SMURFIT KAPPA KONIN Sp. z o.o., Fabryka Opakowań z Tektury Falistej, Stare Miasto, Modła Królewska 17a,
-
UKF Renzel Polska62-500 Konin, ul. Objazdowa 25,
-
Usługi Transportowo Sprzętowe,Słupca ul. Orzeszkowej 5/56
-
VIN-KON S.A. Wytwórnia Win i Soków,Konin 62-500, ul. Dąbrowskiego 35,
-
Warsztaty Szkolne Zespołu Szkół Zawodowych,Koło 62-600, ul. Kolejowa 15,
-
WHEELABRATOR SCHLICK Sp. z o.o.,Zagórów 62-410, ul. Berdychów 57a,
-
WOOD MIZER INDUSTRIES Sp. z o.o.,Koło 62-600, ul. Nagóma 114,
-
ZAKŁAD AKTYWNOŚCI ZAWODOWEJSłupca 62-400, ul. S. Batorego 1,
-
Zakład Mechaniczny Jerzy Robak,Stare Miasto 62-571, Karsy 52,
-
Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy EXPORT-IMPORT, Piotr Wawrzyniak, Uniejów 99-210, Wielenin 45,
-
Zakład Usługowy Budownictwa Wiejskiego, Tadeusz Wawrzyniak,Tuliszków 62- 740, ul. Poznańska 70,
-
ZE PAK SA Konin 62-510, ul. Kazimierska 45,
-
Zespól Elektrowni Pątnów Adamów Konin-PAK S.A.,Konin 62-510, ul Kazimierska 45,