Sobota, 8 czerwca 2024

Zaproszenie na szkołę letnią

Jedna z uczelni partnerskich PWSZ w Koninie, niemiecka Hochschule Merseburg, zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia udziału w Międzynarodowej Szkole Letniej. Podczas dwóch tygodni (15-27 lipca 2013) trwania projektu jego uczestnicy wezmą w udział między innymi w zajęciach z: komunikacji, rozwoju regionalnego, zarządzania projektem, kosztami czy jakością.

W dzisiejszym świecie biznesu firmy nieprzerwalnie muszą dostosowywać się do szybko zmieniającej się na rynku sytuacji. Pomocne w takim funkcjonowaniu jest zarządzanie metodą projektu. I właśnie tegoroczna Szkoła Letnia, organizowana przez Hochschule Merseburg zajmie się tematyką zarządzania projektami. Wykłady i warsztaty w ramach tego przedsięwzięcia łączą wiedzę teoretyczną i praktykę oraz umożliwiają bezpośrednią konfrontację z liderami przedsiębiorczości.
Językiem wykładowym zajęć będzie język angielski.
Uczestnicy Szkoły Letniej będą mogli także poznać walory turystyczne Merseburga, gdyż organizatorzy przewidzieli zwiedzanie urokliwej okolicy miasta. Ponadto dla chętnych zorganizowane zostaną wyjazdy do Berlina i Drezna.
Więcej informacji na stronie: http://www.hs-merseburg.de/ww/summer-school/