Niedziela, 14 lipca 2024

Komunikat dla studentów studiów niestacjonarnych

Drodzy studenci!

Uprzejmie informujemy, iż w roku akademickim 2013/2014 nastąpiła zmiana wysokości opłat za studia niestacjonarne (tzw. czesne). Wysokości opłat określa zarządzenie Nr 38/2013 Rektora Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Koninie z dnia 14 czerwca 2013 r.).

(Rozdział 9 paragraf 16 ust. 1 uchwały Nr 69/V/VI/2012 Senatu Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Koninie z dnia 19 czerwca 2012 r. w sprawie zasad pobierania opłat za usługi edukacyjne w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Koninie).

W związku z powyższym każdy student studiów niestacjonarnych proszony jest o podpisanie aneksu do umowy o warunkach odpłatności za studia niestacjonarne i świadczone usługi edukacyjne.

Pobierz aneks do umowy:
1) budownictwo
2) fizjoterapia
3) inżynieria środowiska
4) mechanika i budowa maszyn
5) pedagogika
6) praca socjalna
7) zarządzanie

Aneks można również pobrać w Biurze Obsługi Studenta pok. nr 6 oraz Biurze Ewidencji i Analizy Opłat pok. nr 15 przy ul. Przyjaźni 1.

Wszelkich informacji udziela Pani Dorota Kostrzewa

Biuro Ewidencji i Analizy Opłat  PWSZ w Koninie