Niedziela, 14 lipca 2024

Oświadczenie studenta o spełnianiu warunków do podjęcia i kontynuowania studiów stacjonarnych w uczelni publicznej bez wnoszenia opłat

Komunikat dla studentów II, III i IV roku studiów stacjonarnych.

Uprzejmie proszę o składanie corocznego (obowiązkowego) oświadczenia studenta o spełnianiu warunków do podjęcia i kontynuowania studiów stacjonarnych w uczelni publicznej bez wnoszenia opłat (wzór do pobrania ze strony internetowej PWSZ w Koninie w dziale „Dla studenta” „Druki dla studentów”). Oświadczenie to jest podstawą do bezpłatnego kontynuowania studiów stacjonarnych w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Koninie.
W oświadczeniu należy wpisać swoje dane (imię nazwisko, data urodzenia,  PESEL, w przypadku braku numeru PESEL — rodzaj i numer dokumentu potwierdzającego tożsamość) oraz wypełnić punkt 2, gdzie należy wpisać liczbę punktów ECTS zdobytą na danym kierunku studiów w poprzednim roku akademickim 2012/2013.
Zaznaczam, że student składa ww. oświadczenie tylko wówczas, jeżeli rozliczył się z poprzednim rokiem akademickim, w tym przypadku z rokiem 2012/2013 (zaliczony semestr zimowy i letni).
Studenci, którzy otrzymali zgodę Dziekana na wpis warunkowy na wyższy semestr (w tym przypadku semestr zimowy 2013/2014) zobowiązani są do złożenia oświadczenia dopiero po zaliczeniu zaległych przedmiotów z poprzedniego semestru, czyli letniego 2012/2013.
Liczba uzyskanych punktów ECTS za rok akademicki 2012/2013 powinna być zgodna z liczbą określoną w planie studiów dla danego kierunku. Plany są dostępne na stronie internetowej i wywieszone w gablocie ogłoszeniowej właściwej katedry.

Oświadczenia studenta w jednym egzemplarzu należy składać w Biurze Obsługi Studenta, pok. nr 6 (parter) przy ul. Przyjaźni 1 w terminie do 15 listopada 2013 r.

Kierownik Działu Dydaktyki
      PWSZ w Koninie