WYSOKI KONTRAST
polski english   tel. (63) 249-72-00
Szukaj:
Newsletter:
       
baner na stronę


Ulubione   Startuj z nami   Mapa strony
Poniedziałek, 17 czerwca 2024

Gramy z Klubem Musztarda

Uniqplan zagra w ramach koncertów „Nowe Brzmienia MSTR”

Klub Musztarda, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Koninie zapraszają: 

20 grudnia 2013 r. 

godz. 20:00 

CKiS Dom Kultury "Oskard" 


 
Uniqplan – to nowa jakość na polskiej scenie muzycznej! Debiutancka płyta kwartetu Uniqplan, którego muzyka to świeża, wspaniała mieszanka nowofalowego indierocka z bardzo dużą dawką elektroniki. Połączenie rockowego pazura z melodyjnością i synthpopowymi brzmieniami.

Wszechstronnie doświadczeni muzycznie Michał Wojtas (śpiew, klawisze, gitara, główny kompozytor), Bartek Lewczuk (klawisze), Piotr "Kephas" Pawęska (gitara basowa) i Konrad Zieliński (perkusja), dzięki hybrydzie współczesnych brzmień i tego, co najlepsze w syntezatorowym popie lat 80., dokładając do tego britpopowy wokal, stworzyli niepowtarzalny styl. To muzyka na światowym poziomie. Mogą to potwierdzić ci, którzy widzieli Uniqplan na żywo. Muzycy mieli już okazję otwierać koncerty Gossip, Hurts oraz Turboweekend (można też było ich zobaczyć w Jarocinie i na Ursynaliach, TOP trendach).
 Tekst: M.W. / Klub Musztarda                                                                                           

                                                                                                                                            

Kalendarium

 
Logotyp 1Logotyp 2BIPSERMO
 
facebook
studia podyplomowe
Bezpieczeństwo i systemy ochrony Bezpieczeństwo wewnętrzneBudownictwoDietetyka EnergetykaFilologiaFilologia II stopieńFinanse i rachunkowośćFizjoterapia InformatykaInżynieria środowiskaJęzyki Obce w Mediach i Biznesie KosmetologiaMechanika i budowa maszyn LogistykaPedagogikaPielęgniarstwo Praca socjalnaWychowanie fizyczne ZarządzanieZarządzanie i inżynieria produkcjiZdrowie publiczne
kierunki