Piątek, 14 czerwca 2024

European Humanities University zaprasza na konferencję

Biuro Współpracy z Zagranicą PWSZ w Koninie zaprasza w imieniu litewskiej uczelni partnerskiej European Humanities University na międzynarodową konferencję naukową studentów Europe 2014: Humanities Between Past and Future, która odbędzie się 16-17 maja 2014 roku w Wilnie.

W ramach konferencji przewidziano
dyskusje, prezentacje książek projektów badawczych studentów.
Językami konferencji będą: angielski, niemiecki, białoruski oraz rosyjski.

Chętni do wzięcia udziału w konferencji proszeni są o złożenie aplikacji online w terminie do 16 marca. Tylko wybrane kandydatury będa mogły uczestniczyć w przedsięwzięciu. Wyniki, kto pomyślnie przeszedł tę rekrutację, zostana ogłoszone do 15 kwietnia.
Uczestnicy nie ponoszą kosztów związanych z zakwaterowaniem.

Więcej informacji:
zaproszenie