Niedziela, 14 lipca 2024

Zapisy na fakultety w semestrze letnim 2013/2014

Od dnia 4 marca 2014 r. będzie możliwość dokonywania zapisów na fakultety w semestrze letnim roku akademickiego 2013/2014.

Student dokonuje zapisu na fakultet w formie elektronicznej poprzez indywidualne konto studenta w programie eOrdo Omnis - moduł eStudent.

Student, który dokona wyboru fakultetu, przyjmuje na siebie obowiązek zaliczenia tego przedmiotu.
Termin wyboru fakultetu i ewentualnej rezygnacji upływa z dniem 17 marca 2014 r.

Zgodnie z planem studiów dla danego kierunku kształcenia, student zobowiązany jest do odbycia dwóch fakultetów w trakcie II roku studiów lub III roku studiów – na kierunku pedagogika [po jednym w semestrze]  - uzyskując za każdy fakultet przypisane pkt ECTS (liczba punktów ECTS przypisana do wybranego przez studenta fakultetu nie może być mniejsza niż liczba punktów ECTS przypisana do tej formy zajęć w planie studiów realizowanego kierunku).
Student kierunku mechanika i budowa maszyn realizuje fakultet na VI semestrze (letnim).

Ponadto, w przypadku zwolnienia z wychowania fizycznego złożonego do Pana mgra Tomasza Elsnera - Koordynatora ds. wychowania fizycznego i sportu PWSZ w Koninie, każdy student zobowiązany jest do odbycia i zaliczenia dodatkowego fakultetu w semestrze.
W celu zapisania się na dodatkowy fakultet student winien zgłosić się do dziekanatu swojego wydziału.

(zwolnienia z zajęć wychowania fizycznego należy składać w pokoju AZS w poniedziałki w godz. 9.00 - 10.00 i 11.30 - 13.00 oraz we wtorki w godz. 11.30 - 13.00, sporadycznie w sekretariacie Dziekana Wydziału Kultury Fizycznej i Ochrony Zdrowia, pok. nr 5, ul. ks. J. Popiełuszki 4, Morzysław).

Wykaz fakultetów do wyboru w semestrze letnim roku akademickiego 2013/2014 wyświetli się studentowi w momencie dokonywania elektronicznego zapisu.

Kierownik Działu Dydaktyki PWSZ w Koninie
/-/mgr Wioleta Jankowska