Piątek, 17 maja 2024

Wizyta z Portugalii

Jeszcze we wrześniu po raz kolejny doświadczymy pozytywnych efektów współpracy naszej Uczelni z portugalskim Instituto Politecnico de Portalegre. Koniński PWSZ odwiedzą Maria Elisabete da Silva Tome Mendes (Instytut Pracy Socjalnej) oraz Teresa de Jesus Soares Coelho (Instytut Pedagogiczny). Wykładowczynie poprowadzą zajęcia dla studentów studiów niestacjonarnych na temat interwencji w pracy socjalnej oraz  nauczania języka obcego dzieci. Wizyta Portugalek potrwa od 28 września do 1 października. Jest ona możliwa dzięki uczestnictwu naszej Uczelni w programie LLP/Erasmus.