Niedziela, 14 lipca 2024

Dzień adaptacyjny dla studentów I roku studiów stacjonarnych i niestacjonarnych

Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Koninie

serdecznie zaprasza na

DZIEŃ ADAPTACYJNY

dla studentów I roku studiów stacjonarnych i niestacjonarnych, który odbędzie się

29 września  2014 r. o godz. 16:00

w Auli im. Jana A.P. Kaczmarkaw w Centrum Wykładowo-Dydaktycznym w Koninie, przy ul. ks.J.Popiełuszki 4

Część I. Spotkanie studentów I roku z władzami Uczelni:
godz. 16.00-17.20 Aula im. Jana A. P. Kaczmarka CWD, ul. ks. J. Popiełuszki 4.
  • Otwarcie spotkania – prezentacja Uczelni – Prorektor ds. Kształcenia dr Jerzy Jasiński.
  • Informacja dotycząca funkcjonowania Biura Obsługi Studenta oraz zasad pobierania opłat za studia i świadczone usługi edukacyjne przez PWSZ w Koninie – mgr Wioleta Jankowska – Kierownik Działu Dydaktyki.
  • Informacja dotycząca obowiązkowego szkolenia dla studentów I roku z BHP – inż. Waldemar Kurzawa specjalista ds. bhp i ppoż.
  • Informacja dotycząca funkcjonowania Biblioteki Uczelnianej – mgr Sylwia Kosińska Dyrektor Biblioteki.
  • Organizacja kształcenia językowego w PWSZ w Koninie – mgr Beata ŁazarskaKierownik Zakładu Praktycznej Nauki Języków Obcych.
  • Informacja o organizacji zajęć wychowania fizycznego w Uczelni oraz działalności Klubu Uczelnianego Akademickiego Związku Sportowego – mgr Tomasz Elsner Koordynator ds. wychowania fizycznego i sportu; mgr Robert SzymańskiPrezes Akademickiego Związku Sportowego.
  • Pomoc materialna dla studentów – mgr Małgorzata Wróblewska.
  • Ubezpieczenie NNW i OC studentów mgr Ramona Kozłowska.
  • Informacja o działalności Samorządu Studentów PWSZ w Koninie – Barbara Lewandowska członek Zarządu Samorządu Studentów.

godz. 17.30-19.00
Część II. Spotkania studentów I roku z władzami wydziałów i kierownikami jednostek organizacyjnych.

Harmonogram spotkania studentów I roku z władzami wydziałów
  • godz. 17.30 - 18.00 –  Aula im. Jana A. P. Kaczmarka CWD ul. ks. J. Popiełuszki 4
Dziekan Wydziału Społeczno-Humanistycznego – dr Artur Zimny
Prodziekan Wydziału – dr Janusz Kwieciński