WYSOKI KONTRAST
polski english   tel. (63) 249-72-00
Szukaj:
Newsletter:
       
baner na stronę


Ulubione   Startuj z nami   Mapa strony
Poniedziałek, 17 czerwca 2024

Studia podyplomowe 2015/2016

Piętnastoletnie doświadczenie w prowadzeniu studiów podyplomowych i ponad trzy tysiące absolwentów tego typu studiów to dobra rekomendacja dla tych, którzy chcą w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Koninie podnosić swoje kwalifikacje zawodowe.
 
Uczelnia ma w ofercie szereg (18) studiów podyplomowych, kierowanych do osób z wykształceniem wyższym, które chcą podwyższyć swoje kwalifikacje i/lub poszerzyć kompetencje zawodowe. Trwają dwa lub trzy semestry, w zależności od wybranego kierunku.

W zbliżającym się roku akademickim ‒ 2015/2016 ‒ PWSZ w Koninie proponuje kilka „starych” i sprawdzonych, które od lat cieszą się niezmiennym powodzeniem, jak: ‒ kompetencje pedagogiczne nauczyciela, ‒ zarządzanie bezpieczeństwem i higieną pracy, ‒ edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna, a także ‒ zarządzanie kadrami i prawo pracy. Jak co roku jest też wiele zupełnie nowych. Tym razem to: ‒ coaching społeczny (praca z trudnym klientem), ‒ język angielski w edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej, ‒ transport, spedycja, logistyka. Planuje się również uruchomienie: ‒ rachunkowości oraz ‒ rachunkowości budżetowej. Inne możliwe w PWSZ w Koninie specjalizacje to: ‒ administracja samorządowa, ‒ animator czasu wolnego, ‒ animator czasu wolnego, ‒ bezpieczeństwo i zarządzanie kryzysowe, ‒ opiekun i edukator domowy dziecka, ‒ organizacja i zarządzanie w sektorze publicznym, ‒ podatki i skarbowość, ‒ zarządzanie bezpieczeństwem informacji, ‒ zarządzanie jakością.

Rekrutacja, ze względu na specyfikę kształcenia, ma charakter ciągły, a kryterium stanowi kolejność zgłoszeń. Nabór na najbliższy rok akademicki trwa do 30 września 2015 r. – studia zostaną uruchomione w październiku, pod warunkiem zgłoszenia się minimalnej wymaganej liczby kandydatów (po zebraniu grupy). Koszt uczestnictwa – od 1200 zł do 1750 zł za semestr.
Uczelnia oferuje także szkolenia informatyczne, psychologiczno-pedagogiczne.

Dodatkowe informacje można uzyskać, dzwoniąc pod numer: 63-249-72-34, pisząc na adres: studia.podyplomowe@konin.edu.pl lub na naszej stronie: www.pwsz.konin.edu.pl/podyplomowe.


Kalendarium

 
Logotyp 1Logotyp 2BIPSERMO
 
facebook
studia podyplomowe
Bezpieczeństwo i systemy ochrony Bezpieczeństwo wewnętrzneBudownictwoDietetyka EnergetykaFilologiaFilologia II stopieńFinanse i rachunkowośćFizjoterapia InformatykaInżynieria środowiskaJęzyki Obce w Mediach i Biznesie KosmetologiaMechanika i budowa maszyn LogistykaPedagogikaPielęgniarstwo Praca socjalnaWychowanie fizyczne ZarządzanieZarządzanie i inżynieria produkcjiZdrowie publiczne
kierunki