Poniedziałek, 15 lipca 2024

KOMUNIKAT WS. ZWOLNIONYCH Z UBEZPIECZENIA NNW (NASTĘPSTW NIESZCZĘŚLIWYCH WYPADKÓW)

Student PWSZ w Koninie, który może być zwolniony z ubezpieczenia NNW w roku akademickim 2015/2016 musi spełnić odpowiednie warunki:
  1. Student musi złożyć wniosek na stypendium socjalne;
  2. Student nie wpłacił wcześniej na ubezpieczenie NNW u starosty roku;
  3. Został zakwalifikowany (kryterium dochód) w limicie osób zwolnionych (100 OSÓB Z NAJNIŻMYM DOCHODEM NA 1 CZŁONKA RODZINY MIESIĘCZNIE) określonym przez warunki ubezpieczenia 2015/2016.

W przypadku osób nie zakwalifikowanych w limicie ostateczny termin wpłaty ubezpieczenia 30.11.2015 r. (W pokoju nr. 9, przy  ul. Przyjaźni  1 – mgr Ramona Kozłowska-Wróbel)

Studencie przypominany, iż zwolnienie dotyczy tylko i wyłącznie ubezpieczenia NNW (Następstw Nieszczęśliwych Wypadków) składka 50 zł.

LISTA OSÓB ZWOLNIONYCH Z UBEZPIECZENIA NNW 2015-2016