Poniedziałek, 15 lipca 2024

Święto patrona w ZSTiH

Dr inż. Bogumiła Delczyk-Olejniczak, dziekan Wydziału Technicznego PWSZ w Koninie wzięła udział w święcie patrona Zespołu Szkół Technicznych i Hutniczych w Koninie – Marii Skłodowskiej-Curie. Dwukrotna noblistka (z fizyki i chemii) jest duchowym opiekunem szkoły od 2008 r.

Uroczystość z tej okazji odbyła się 5 listopada w auli konińskiej szkoły muzycznej.  Uczestniczyli w niej goście, nauczyciele i uczniowie. Część artystyczną wypełniła,  przygotowana przez uczniów, inscenizacja ważnych momentów z życia słynnej Polki.

zdjęcia: Zespół Szkół Technicznych i Hutniczych w Koninie