Poniedziałek, 15 lipca 2024

Mogą liczyć na czyjąś pamięć

Samorząd Studentów PWSZ w Koninie, jak co roku, brał udział w Wigilii organizowanej przez ośrodek Opiekuńczo-Wychowawczy w Nowym Świecie.

– Dzięki zaangażowaniu studentów PWSZ w Koninie mogliśmy zakupić dwa prezenty dla dwójki wspaniałych chłopców – Kuby oraz Fabiana – podkreśla Barbara Lewandowska, przewodnicząca samorządu. – Każde z dzieci otrzymało po trzy prezenty, dzięki czemu będą miały niesamowite święta, pełne radości, uśmiechu oraz poczucia, że mogą liczyć na czyjeś wsparcie oraz pamięć – dodaje.
Prezenty rozdawał Mikołaj, czyli Mateusz Góralski, student III roku bezpieczeństwa wewnętrznego. Nie obyło się bez pomocy samorządowych śnieżynek oraz elfów.

Zdjęcia Mateusz Wojciechowski

• 5917Fot_MateuszWojciechowski (1)