Niedziela, 14 lipca 2024

Jak zostać inżynierem…

O tym, czy i dlaczego warto zostać inżynierem, rozmawiał z maturzystami dr inż. Robert Cieślak z Wydziału Technicznego PWSZ w Koninie. Spotkanie odbyło się 31 marca w II Liceum Ogólnokształcącym im. K. Baczyńskiego w Koninie.

Planowanie kariery zawodowej, a raczej marzenia o niej, często zaczynają się już w najmłodszych latach. Jednak z czasem podchodzimy do tego realniej i zastanawiamy się, czy posiadamy cechy, które predystynują nas do określonego zawodu. A jakie cechy powinien posiadać przyszły inżynier? Kim mogę zostać jako inżynier i czym się zajmować? – to niektóre z pytań, jakie padły podczas spotkania z dr. Cieślakiem. Zainteresowani studiami na Wydziale Technicznym PWSZ w Koninie nie tylko otrzymali na nie odpowiedzi, ale również poznali wszystkie kierunki techniczne, które można studiować w PWSZ w Koninie.

M.W.