Niedziela, 14 lipca 2024

Ankiety monitorujące jakość kształcenia

Ankiety monitorujące jakość kształcenia – zbliża się termin ich wypełniania!!!

Szanowni Państwo,
Zbliża się koniec semestru. Jest to czas rozliczeń dla Państwa (sesja), ale również dla wykładowców.

W związku z tym bardzo Państwa zachęcamy do wypełniania ankiet oceny jakości kształcenia i oceny pracy wykładowców.

Są one niezwykle ważne przede wszystkim dla Was, władz Uczelni, jak również dla samych wykładowców. Proszę potraktować ankiety jako instrument, przez który macie Państwo wpływ na kształt naszej Uczelni.

Ankiety są anonimowe i przeprowadzane są w formie elektronicznej.

Ostateczny termin składania ankiet mija 30 czerwca.
Studencie,
wypełnij ankietę i wygraj tablet oraz inne nagrody !!!

Drodzy Studenci,
w dniach od 1 czerwca do 30 czerwca 2016 r.zapraszamy do udziału w naszym corocznym badaniu opinii na temat sposobu prowadzenia zajęć przez nauczycieli.

Badanie jest przeprowadzane w formie prostej ankiety internetowej, której wypełnienie nie zajmuje dużo czasu. W tym roku możecie wypełnić ją również w wygodny
i bezpieczny sposób, a wyrażając swoją opinię możecie wygrać atrakcyjne nagrody.

Aby wziąć udział w losowaniu nagród należy spełnić dwa warunki:
  1. wyrazić swoją opinię na temat pracy nauczycieli (wypełniając ankiety w formie elektronicznej dostępna na indywidualnym koncie studenta w portalue-student, zakładka studia),
  2. w okresie od15.06.2016 r. do29.06.2016 r.zgłosić się do „pokoju nr 3”
    w budynku głównym PWSZ w Koninie (ul. Przyjaźni 1) i wypełnić formularz zgłoszeniowy, stanowiący podstawę do wzięcia udziału w losowaniu.

Każdy z Uczestników może jednorazowo wziąć udział w losowaniupo wypełnieniu wszystkich ankietdostępnych na koncie e-Student.
Wasze odpowiedzi są anonimowe, a dane chronione.
Weź udział w badaniu i wygraj atrakcyjne nagrody! Wśród osób, które wypełnią ankiety
rozlosujemy dwie nagrody w postaci tabletów oraz bony (100 zł) na zakupy w galerii handlowej FERIO .
Losowanie nagród odbędzie się 04.07.2016 r.
Informacje dotyczące wyników losowania zostaną zamieszczone na stronie www.pwsz.konin.edu.pl