WYSOKI KONTRAST
polski english   tel. (63) 249-72-00
Szukaj:
Newsletter:
       
baner na stronę


Ulubione   Startuj z nami   Mapa strony
Poniedziałek, 17 czerwca 2024

V Erasmus Day w PWSZ w Koninie

Z inicjatywy prof. zw. dr. hab. Mirosława Pawlaka, w środę, 22 lutego w PWSZ w Koninie odbędzie się Erasmus Day.
Będzie to już piąta edycja imprezy. Podczas uroczystości zainteresowani programem będą mogli uzyskać informacje na temat wyjazdów zagranicznych. Patrycja Herman-Wróbel, uczelniany koordynator Programu Erasmus+ oraz Marta Marciniak, pracownik Biura Współpracy z Zagranicą opowiedzą o zasadach funkcjonowania programu oraz o tym, jak aplikować o wyjazdy zagraniczne.

Byli stypendyści programu opowiedzą o swojej przygodzie z Erasmusem+. Podczas V Erasmus Day wystąpią także cudzoziemcy, którzy realizują część swoich studiów w PWSZ w Koninie. W przerwach między prezentacjami zostaną przeprowadzone konkursy dotyczące wiedzy na temat funkcjonowania programu Erasmus+.
 
Serdecznie zapraszamy! Starujemy już 22 lutego o godzinie 10.00, na Auli PWSZ w Koninie (ul. Przyjaźni 1).

Kalendarium

 
Logotyp 1Logotyp 2BIPSERMO
 
facebook
studia podyplomowe
Bezpieczeństwo i systemy ochrony Bezpieczeństwo wewnętrzneBudownictwoDietetyka EnergetykaFilologiaFilologia II stopieńFinanse i rachunkowośćFizjoterapia InformatykaInżynieria środowiskaJęzyki Obce w Mediach i Biznesie KosmetologiaMechanika i budowa maszyn LogistykaPedagogikaPielęgniarstwo Praca socjalnaWychowanie fizyczne ZarządzanieZarządzanie i inżynieria produkcjiZdrowie publiczne
kierunki