Niedziela, 14 lipca 2024

Certyfikat TOEIC bez tajemnic

Spotkanie przedstawiciela firmy ETS Global ze studentami PWSZ w Koninie odbyło się 20 marca 2017 r. Prowadząca przedstawicielka firmy, Dorota Sierpień, opowiedziała studentom jak wygląda certyfikat TOEIC (Test of English for International Communication - potwierdza on kompetencje z języka angielskiego), z czego składają się poszczególne części tego egzaminu oraz jak postrzegane jest posiadanie takiego certyfikatu przez pracodawców. Na spotkaniu obecni byli studenci finansów i rachunkowości; pedagogiki; logistyki oraz filologii angielskiej i germańskiej.

W semestrze letnim 2016/2017 przeprowadzony zostanie certyfikowany egzamin TOEIC w PWSZ w Koninie. Zachęcamy studentów do śledzenia informacji na ten temat na stronie uczelni oraz Akademickiego Centrum Językowego.

Red. ekdar