Sobota, 18 maja 2024

Business Source Ultimate i Academic Search Ultimate

Business Source Ultimate to niespotykanie bogate źródło zasobów biznesowych, które zapewnia informacje historyczne i aktualne trendy, które wywołują dyskusję na temat przyszłych wydarzeń i zmian w świecie biznesu. Baza Business Source Ultimate umożliwi Państwa użytkownikom dostęp do kluczowych pełnotekstowych czasopism biznesowych, dzięki czemu uzyskają oni najlepsze wyniki wyszukiwania.
Academic Search Ultimate to najbardziej wartościowa baza czasopism pełnotekstowych na świecie z serii Academic Search w rozszerzonej wersji Ultimate. Zawiera najlepsze czasopisma z każdej dziedziny studiów. Dostęp sprosta potrzebom studentów studiujących na różnych kierunkach studiów. Baza jest wszechstronnym narzędziem badawczym dla studentów poszukujących obszernego źródła informacji w światowej perspektywie.

Przypominamy, że wszyscy zainteresowani mogą logować się do zasobów online za pomocą loginu i hasła przyznawanego przez bibliotekę uczelnianą. Osoby, które jeszcze nie mają dostępu do elektronicznych zasobów bibliotecznych, proszone są o kontakt z biblioteką.