Poniedziałek, 15 lipca 2024

Rektor z wizytą w hiszpańskich uczelniach

W dniach 29 kwietnia-3 maja, rektor PWSZ w Koninie, prof. Mirosław Pawlak, odwiedził Uniwersytet w Corunie w Hiszpanii (Universidade da Coruña), z którym nasza uczelnia współpracuje od wielu lat w ramach programu Erasmus+.Podczas rozmów z rektorem Uniwersytetu w Corunie omówiono możliwości poszerzenia istniejącej współpracy.

Wizyta w hiszpańskiej Galicji byłą też okazją do odwiedzenia Uniwersytetu w Santiago de Compostela, spotkania z jego władzami i omówienia możliwości nawiązania współpracy w ramach programu Erasmus+.

Prof. Pawlak wygłosił również wykład gościnny dla studentów, a także referat podczas konferencji doktorantów na Uniwersytecie Santiago de Compostela.